Ina Pancyreva

3.9 (15 įvertinimų)

Apie Iną Pancyrevą

Ina Pancyreva turi Šeimos gydytojo licenciją. Inos Pancyrevos licencijos numeris yra MPL-05657, licencija išduota 2004-12-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (15) 3.9

 • Puiki gydytoja, labai labai nuoširdi, žmogiška ir dirba profesionaliai. Kitos šeimos gydytojos įsivaizduoti negalėčiau!

 • Puiki šiuolaikinė gydytoja. Rekomenduoju visiems.

 • Gydytoja labai žmogiška, o tai, manau, vienas svarbiausių dalykų kalbant apie žmogaus sveikatą. Kaip pacientas jautiesi svarbus, o tavo problemos - ne tik tavo. Tikrai tenka palaukti prie kabineto, visuomet daug laukiančių žmonių ir, kiek man teko susidurti, dauguma - senyvo amžiaus. Ko gero, tai ir yra priežastis, dėl kurios tenka laukti. Vieno vizito metu buvau ypač nustebinta: susirgau šlapimo takų infekcija, lankiausi pas gydytpją paskutinę jos darbo dieną, po kurios sekė jos dviejų ar trijų savaičių atostogos, tačiau nebuvau "numesta". Gydytoja viską paaiškino, ką ir kaip reikėtų daryti, kur kreiptis, viską suderino ir sutvarkė jei liga komplikuotųsi. Žodžiu - labai šilta, rūpestinga ir žmogiška gydytoja. Rekomenduoju.

 • Puiki gydytoja

 • Aukštos kvalifikacijos gydytoja

 • Musu seima ir kaimynai labai dziaugemes turint tokia puikia seimos gydytoja. Puiki diagnoste - dar pries visus konsultantus teisingai nustato ligas. Deka jos gyva musu teta, kuriai daktare itare vezi, nors pries tai kiti gydytojai rase visokiausias diagnozes, net onkologiniam centre pirma nenustate ligos, bet musu daktare pakartotinai siunte teta ir po pakartotinu tyrimu vis gi buvo rastas zarnyno vezys 1 stadijoje, net onkologi gyre musu gydytoja, pasake, kad mums pasiseke tureti tokia gydytoja! Panasiu istoriju paskojo ir kaimynai. Tikrai matosi, kad dirba is pasaukimo, nors darbas sunkus ir atsakingas. Daugiau butu tokiu gydytoju !

 • Gydytoja, kaip specialiste nebloga. Sekmes jai darbe. Tik sesutei truksta profesionalumo, labai daznai kazko nedaraso, duoda klaidinga informacija del tyrimu, ne ten uzregistruoja ir pan., del to tenka papildomai gaisti savo ir kitu laika, be to su pacientais elgiasi nemaloniai ir nemandagiai.

 • Pati geriausia gydytoja. Linkime jai istvermes jos labai sunkiame darbe!

 • nuostabi gydytoja

 • Nuostabi gydytoja,nuostabus žmogus.Tik apsilankius pas ją pasidaro žymiai lengviau ir atrodo pasveiksti be vaistų-vien nuo jos paguodžiančio žodžio,žmogiškos šilumos.Sėkmės jums tolimesniame nelengvame darbe.Ačiū už jūsų gerumą.

 • Profesionali, draugiska

 • Ji yra mano šeimos gyd.pavaduoja kt.išėjusią vaiko atostogų.Kai po Covido noreėjau padaryti plaučių retgeną sakė,kad manęs nepriims į polikliniką,nes sergu Covudu.Nors man uždarė biuletenį ir liepė eit į darbą.Dar porą savaičių dusdama ,turėdama inchaliatorių dirbau.Ji vienu momentų rėkė ant manęs,kad jau mėnuo segu ir pyko,kad blogai jaučiuosi.Suližusio piršto nei pati per 2mėn.nepažiūrėjo,nei pas traumotologą nenusiuntė!!

 • Gytytoja kategoriška,grubi ,nesigilina i paciento nusiskundimus.Gydytoja panašu pavargo nuo pacientu ar nori kyšių.Jos sesele t.p.atlieka tik pareiga.Tokios gydytojos nerekomenduočiau savo pažistamams.

 • Labai nemaloni gydytoja, iškarto matosi kad dirba maloniau kas atneša kyšius, su kitais grubi. Išrašo vaistus ne tokius kokiu reikia. Slaugitoja, tokia pati nemaloni, su žmonemis bendrauja kaip su šiukšlem. Abiem truksta elementaraus mandagumo, su visais ant "tu", ar tu jaunesnis ar vyresnis. Nerekomenduoju ir pati perejnu pas kita gydytoja.

 • Labai grubi ir nemaloni gydytoja. Sunku net parinkti žodžius, kokiu tonu kalbėjo, ji tiesiog ne kalbėjo, o rėkė. Gailiuosi, kad neįrašiau pokalbio, tikrai būčiau paviešinusi, kaip bendrauja su pacientu. Tai tikrai neprofesionali gydytoja, kurios niekam nerekomenduoju. Maloni būna tik tuomet, jei ateini su dovana. Prie kabineto tenka laukti ilgai, nes be eilės priimami pacientai, kurie matyt nevengia atsyliginti. Į sveikatos problemas nesigilina ir nesivargina paklausti kaip jautiesi. Siuntimo pas specialistus tenka prašyti, bet ir tai ne visą laiką gausi.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ina Pancyreva?

Ina Pancyreva turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05657. Licencija galioja nuo 2004-12-30.

Kaip žmonės vertina Inos Pancyrevos darbą?

15 žmonių įvertino Iną Pancyrevą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.