Ina Grišina

5 (9 įvertinimai)

Apie Iną Grišiną

Ina Grišina turi Šeimos gydytojo licenciją. Inos Grišinos licencijos numeris yra MPL-06288, licencija išduota 2005-02-09.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • Ši gydytoja turi tikro profesionalo "ambicijų". Ji stengiasi rasti ligos priežastį ir neapsiriboja tik recepto išrašymu. Reikalui esant, siunčia konsultuotis pas specialistus. Ji konkreti, greita, atsakinga, paklausta visada paaiškina. Dėkoju jai ir linkiu sveikatos.

  • Profesionalus specialistas, konsultanas. Visada atsako i visus rupimus klausimus. Nuodugniai ištiria ligą bei pasako gydimo metodus. Šeimos gyditoja nuo vaikystės.

  • Labai Gera gydytoja,nieko negaliu pasakyti blogo.na o jeigu zmogus pagelbeja ir gerai atlieka savo darba,tai kodel neatsilygint jam?cia tiems kurie rase kad laukia dovanu ji.pati ji niekada to neparodo,jeigu ir atsilyginau tai tik savo pacios noru

  • Visa šeima gydomės pas šią gydytoją jau daug metų. Labai konkreti, rūpestinga, atsakinga ir sąžininga gydytoja. Jei reikia specialisto konsultacijos, pateikia savo preliminarių diagnozių, tačiau niekada jų nenustato iš oro ir neprirašo vaistų šiaip sau, o siunčia tolimesniems tyrimams ir konsultacijoms. Bendrauja konkrečiai, tačiau mandagiai. Tie, kurie sako, kad jai trūksta bendravimo įgūdžių, turbūt nesupranta, kad ji tiesiog negaišta laiko šnekoms apie orą. Esu lankiusis pas gydytojas, kurios yra labai malonios, tačiau paklaustos, kas ir kodėl (dėl ligos), pradeda mykti: "Eee... Na... Gal tas, o gal kitas." Ir tik šypsosi. Klausimas, ar iš to yra kokios naudos :) O toliau kalbant apie Grišiną, net ir turėdama daug pacientų (daugiausiai visoje Pilaitės poliklinikoje, bent mano žiniomis. o kodėl? nes yra gera specialistė :)) ir negaišdama laiko plepalams, ji vis tiek ir pajuokauja, ir pasiteirauja, kaip apskritai sekasi. O kad yra tiesiogiai ar netiesiogiai parodžiusi, kad norėtų kokio atlygio, man skamba kaip didžiausias absurdas. Tiek metų nei pačiai taip nenutiko, nei mano tėvams, kurie jau daugiau nei 10 metų gydosi pas ją. Visiems linkėčiau tokios geros gydytojos kaip I. Grišina. :)

  • maloni visada padeda isklauso. tik visada laukia dovanu

  • Dėmesinga,kompetetinga na tiesiog nuostabi gydytoja.Ačiū Jums.

  • Labai profesionali gydytoja. Puiki srities specialiste,reikli,greita, puikiai išmananti savo sritį , taiko klasikinę, ir neatsilieka nuo naujų medicinos srities metodų, negaili patarimų iš liaudies (gamtos) medicinos srities. Mano šeimai per apie 15 metų (mazdaug tiek laiko esame gydytojos pacientai) yra pasitaikę keletas labai sudetingų susirgimų, gydytoja profesionaliai nustatė preliminarią diagnozę ir su ja nukreipė į ligoninę. Tik jos operatyvumo ir nustatytos diagnozės dėka galima sakyti buvo neuzdelsta ir tinkamai pritaikytas gydymas dukrelei , o vyrui išgelbėta gyvybė . nes ligonineje mums pasake, kad turim but dekingi Dievui ir gydytojai kad viskas, ka ji nustatė pasitvirtino antraip butu uzdelsta su diagnozes nustatinejimu tyrimais ir mes butume zmogu prarade. Beje gydytoja turi mase popierizmo, todel reikalauti, kad su kiekvienu dar ir paplepetu, apklausinetu kaip kieno jauciasi suniukas, katinelis ir ka matete "stilaus" zurnale ar ka sapnavote nederėtų. Daktare tikrai greita, profesionali ir nepatarska, gerbia savo laika, laukiančių eilėje laika, pacienta, save, savo profesiją. Niekada jokiu kysiu atsilyginimu nedaviau ir niekada nepajutau kad ja tai domintų ar dar blogiau , kad ji to netiesiogiai ar uzuominomis tiketusi ar net reikalautų. Mano seimos nuomone apie šią gydytoją puiki (15 metu esam pacientais ir tai labai vertiname)

  • Labai rūpiestinga, profesionali gydytoja, suprantanti, užjaučiantii ligonį. Ačiū.

  • Gera gydytoja, konkreti, viską paaiškina, reikalingus siuntimus rašo be problemų Šiek tiek išsivaizdina, atrodo labai skubanti, atsisveikinimas pas ją panašus į išvarymą iš kabineto (tiesiog netikėtai pasako "viso gero" :-))

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ina Grišina?

Ina Grišina turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06288. Licencija galioja nuo 2005-02-09.

Kaip žmonės vertina Inos Grišinos darbą?

9 žmonės įvertino Iną Grišiną. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.