Ilona Vieželienė

5 (11 įvertinimų)

Apie Iloną Vieželienę

Ilona Vieželienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Ilonos Vieželienės licencijos numeris yra MPL-07316, licencija išduota 2005-08-08.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 5

 • Nuostabi, tapusi ilgamete visos šeimos gydytoja! Tik geriausios rekomendacijos.

 • Puiki savo srities specialistė ir tikra šeimos gydytoja. Retas, kuris gydytojas parašo žinutę, teiraudamąsis, kaip sveikata, ar vaistai padeda ir pan. Visada konsultuoja telefonu, jei nepavyksta priskambinti, perskambina. Labai geranoriška, šilta ir netgi geriau nustatanti diagnozes už pačius įvairių sričių specialistus. Mūsų visa šeima ištikima šiai gydytojai ir džiaugiamės, kad pas ją gydomės. Sėkmės.

 • Visų pirma - labai šilta asmenybė, bendrauja maloniai, rūpestinga. Nereikia ilgai laukti kol priims, 5-10 minučių vėlavimas priimti, manau, tikrai atleistinas. Kolkas didelių sveikatos sutrikimų neturėjau, tad negaliu komentuoti. Bet iki šiol gavau visus reikiamus siuntimus pas kitus specialistus ir rūpestį kaip vyksta gydymosi eiga. P.s. Buvau maloniai nustebinta gydytojos atmintimi :)

 • Tikrai siltas zmogus galima kreiptis visais klausimais atsako ir padeda isspresti probema neziuri ar darbo valandos ar savaitgalis,pakoncultuoja net tada kaip ji atostogauja tai manau ne visi medikai darytu bet ne musu gydytoja. Sekmes jai darbuojantis

 • Labai silta,maloni gydytoja. Atsako i visus reikiamus kausimus.priema laiku..atsako i skambucius bei sms zinutes .Galiu tik stipriai ir labai labai padekoti..labai graziai elgiasi su vaikais :).

 • Auginu du vaikus.lankiausi pas daug gydytoju, bet si gydytoja isskirtine. Nesvarbu koks darbo grafikas ar paros metas- jei ji darbe- priims nesiregistravus.jei ne darbe- koncultuos telefonu. Visada nukreipia pas specialistus ir dar pasiteirauja kaip ten sekesi. Dirba ne tik seimos gydytojo darba bet kartu ir psichologo. Didziule pagarba jai, nes jei ne gyd. Ilona Viezeliene butume praziopsoje daug pirminiu ligos simptomu. Kai skaitau apie arogancija tai stebiuos ar nesumaise zmones pavardziu, net tai tikrai ne si gydytoja. Jei iseitu i privacia klinika kur tektu apsimoketi uz kiekviena vizita- eiciau ir i tokia klinika. Dziaugiuosi kad teko laime but priziurimiem tokio mediko. ACIU.

 • Mum si gydytoja tai atradimas. Tokiem zmoniem ir reikia dirbti si darba. Ji rupinasi pacientais net tada kai issiuncia pas kitu. Nereali gydytoja, kad ir issikraustysime, bet gydytojos nekeisime. Nes maza tokiu

 • gydytoja profesonale.ypatingas demesys kudikiams,ismananti savo darba,giriama kliniku darbuotoju,kaip viena geriausiu Lt

 • Puiki, rūpestinga, profesionali gydytoja. Visa mūsų šeima konsultuoja ir gydo jau 16 metu. Anksčiau dirbo kitoje klinikoje, kai pakeitė darbo vietą ir mes perėjome kartu, nes svarbi ne vieta o žmogus.

 • Nuostabi gydytoja,kuria pasitikiu visu 100%, niekada nekilo problemu atejus su vaiku ar auksta temperatura, labai rupestinga ir ismananti savo darba,kad daugiau tokiu butu dirbanciu is pasaukimo,o ne ziurinciu kiek i kisene idesi,tikiuos ji dar ilgai dirbs Garliavoje. Aciu labai uz rupesti.

 • Rupestinga musu seimos gydytoja, visada labai zmoniska ir sukalbama. Jokios arogancijos joje niekada nemaciau. Daugiau tokiu gydytoju. Jei reikia, visada atvaziuoja i namus, tereikia jai i mobilu pasukti.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ilona Vieželienė?

Ilona Vieželienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07316. Licencija galioja nuo 2005-08-08.

Kaip žmonės vertina Ilonos Vieželienės darbą?

11 žmonių įvertino Iloną Vieželienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.