Ilona Lubninienė

5 (11 įvertinimų)

Apie Iloną Lubninienę

Ilona Lubninienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Ilonos Lubninienės licencijos numeris yra MPL-11975, licencija išduota 2008-12-19.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 5

 • Puiki gydytoja! Aciu Ilonai Lubninienei! Gydausi pas ja nuo jos darbo pradzios Sveikatos Rate. Malonu bendrauti. Padeda kuo skubiausiai betkokiu atveju.

 • Labai maloniai bendraujanti gydytoja.

 • PUIKI GYGYTOJA, VISADA ISIGILINANTI I PACIENTO SVEIKATOS PROBLEMAS,NEPAMIRŠTANTI PASITEIRAUTI APIE KITU ŠEIMOS NARIU SVEIKATOS BUKLE. DAUGIAU TOKIU RUPESTINGU GYDYTOJU IR DIDELĖS JAI SĖKMĖS.

 • Puiki,rupestinga,gydytoja.Duok Dieve daugiau tokiu GYDYTOJU.

 • Moka išklausyti, rūpestinga. Trūksta elementarios praktines patirties, nustato klaidingus gydymo metodus.

 • LABAI NUOSIRDI SUPRATINGA VISADA MALONI ISMANANTI IR MYLINTI SAVO DARBA LINKIU SEKMES

 • Super gydytoja.

 • nuostabi gydytoja

 • Maloni, rami, dėmesinga gydytoja. Visada atidžiai išklauso paciento nusiskundimų. Trūksta iniciatyvos.

 • Labai maloni, švelni, jautri, rūpestinga, lengvai "randanti bendrą kalbą" su mažaisiais pacientais.

 • Labai gera daktare

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ilona Lubninienė?

Ilona Lubninienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11975. Licencija galioja nuo 2008-12-19.

Kaip žmonės vertina Ilonos Lubninienės darbą?

11 žmonių įvertino Iloną Lubninienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.