Apie Iloną Choliavskają

Ilona Choliavskaja turi Gydytojo vaikų gastroenterologo licenciją. Ilonos Choliavskajos licencijos numeris yra MPL-10986, licencija išduota 2008-06-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • Gydytoja nuo Dievo! Neskiria nereikalingo gydymo, gilinasi į problema. Gaila, kad tokių gerų gydytojų labai mažai. Sėkmės ir sveikatos Jums ❤️ Nuo rytines sviesites langelyje????Ernesto .

  • Puiki specialistė, kuri sugebėjo užbėgti ligos komplikacijai už akių! Didelis ačiū nuo dukrytės!

  • Puiki gydytoja. Nuostabiai moka elgtis su vaikiukais ir jų mamytėmis neįvarydama streso, o maloniai ramiai bendraudama.

  • Ilgai nerandant negalavimų priežasties gydytoja tiksliai rekomendavo atlikti savarankiškai papildomus tyrimus,kurių dėka buvo nustatytas egzotinis ligos sukėlėjas. Galiu pridurti, kad iki to buvo apsilankyta pas kelis specialistus Grybo Med.Centre, atlikta nemažai įvairių tyrimų, gulėta ligoninėje - be rezultatų. Ačiū gydytojai už įžvalgumą ir malonų bendravimą.

  • Profesionali, maloni ir rami gydytoja

  • Nuostabi, puiki, maloni gydytoja besidominti dar ir papildomai, tokių gydytojų dėka patiki stebuklais.

  • Nuostabi gydytoja, visiems rekomenduoju ja, tik jos deka laiku pastebejo sveikatos sutrikyma, nesusije su juos specializicija

  • Labai kruopšti, dėmesinga, rami, maloni. Rekomenduočiau.

  • Nuostabi gydytoja, stengiasi išklausyti, ieškoti problemos sprendimų. Skyrė papildomų tyrimų, konsultacijų. Žiūri ir priima sprendimus ne tik savo kompetencijos ribose pagal specialybė, bet globaliai, visapusiškai ieško ligos ištakų. Nuoširdžiai ir šiltai bendrauja su vaiku. Daug teko susidurti su gydytojais, net nesitikėjau, kad gali būti tokia gydytoja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ilona Choliavskaja?

Ilona Choliavskaja turi Gydytojo vaikų gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10986. Licencija galioja nuo 2008-06-30.

Kaip žmonės vertina Ilonos Choliavskajos darbą?

9 žmonės įvertino Iloną Choliavskają. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.