Ilona Aleksiūnienė

4.3 (6 įvertinimai)

Apie Iloną Aleksiūnienę

Ilona Aleksiūnienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Ilonos Aleksiūnienės licencijos numeris yra MPL-01273, licencija išduota 2004-09-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 4.3

  • Labai rekomenduoju šią gydytoją ir tik geriausi atsiliepimai apie jos atliktą darbą. Ačiū!

  • 2020 sausio mėnesį ši gydytoja atliko akies lęšiuko keitimo operaciją Antakalnio poliklinikoje. Operacijos metu viskas vyko labai sklandžiai, pooperacinis periodas irgi be priekaištų - gydytoja viską aiškiai išaiškino, susakė visas rekomendacijas ir atsakė į visus iškilusius klausimus tiek prieš operaciją, tiek po operacijos. Labai rekomenduoju šią gydytoją ir tik geriausi atsiliepimai apie jos atliktą darbą. Ačiū!

  • Tik labai gerai!!

  • nuostabi gydytoja,reikalui esant kreipciausi tik pas ja

  • Maloni ir tiksli gydytoja - nors prie durų teko palaukti, nes žmonių buvo labai daug (bet tikriausiai taip visada būna poliklinikoje), paprastai ir greitai aptarnavo, profesionaliai nustatė būklę. Trumpas, greitas ir tikslus apsilankymas. Džiaugiuosi. Ačiū!

  • Nusprendžiau parašyti po kurio laiko, nes ji neįvertino problemos, yra ilgalaikės pasekmės. Staiga pradėjau nematyti viena akimi - trūko akies dugne kraujagyslė. Tai nustatė Lazdynų ligoninėje, tačiau liepė važiuoti pas savo poliklinikos akių gydytoją. Ši gydytoja pasakė, kad tai nieko baisaus, nemaloniai leptelėjo į užduotus klausimus, galų gale parašė nukreipimą į Santariškes, ten papuoliau po 3 mėn., nes siuntimas buvo neskubus. Gydytoja paklausė, kur buvau anksčiau, nes siuntimas turėjo būti cito! Mane išsyk nuvedė pas gydytoją, atliekančią operacijas.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ilona Aleksiūnienė?

Ilona Aleksiūnienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-01273. Licencija galioja nuo 2004-09-01.

Kaip žmonės vertina Ilonos Aleksiūnienės darbą?

6 žmonės įvertino Iloną Aleksiūnienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.