Ieva Stundienė

3.4 (10 įvertinimų)

Apie Ievą Stundienę

Ieva Stundienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Ievos Stundienės licencijos numeris yra MPL-15927, licencija išduota 2010-06-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 3.4

  • Gera, maloni, viską aiškiai ligoniui išaiškinanti gydytoja!!! Ačiū jums Ieva!!!

  • Puiki gydytoja! Išsamiai atsakė į visus klausimus, paaiškino apie procedūras, kurios bus atliekamos, maloniai ir profesionaliai bendravo. Didžiausios rekomendacijos!

  • Noriu padėkoti gydytojai Ievai Stundienei.Gydė mane Santaros ligoninėje.Tai aukštos kvalifikacijos specialistė, labai rimtas ir nuoširdus žmogus.Grįžau namo pasveikusi.Ačiū,daktare!

  • Aukštos kvalifikacijos specialistas. Konkretūs ir aiškūs klausimai, konkretūs ir aiškūs atsakymai į rūpimus klausimus. Jaučiasi, kad žmogus myli savo profesiją ir nori padėti sergantiems.

  • Puiki gydytoja, savo iniciatyva surado mane, kai pamatė netinkamus tyrimų rezultatus, dėl mano gydymo tarėsi su kitais specialistais.Dėkoju.

  • Ačiū, mieloji Daktare, už tai, kad aš pasveiksiu, už tai, kad Jūs mane taip greitai nukreipėte ten, kur reikia. Kaip tai yra svarbu! Ir visi tyrimai, visa diagnostika, o po to operacija buvo atlikta taip operatyviai ir taip kokybiškai. Aš esu sužavėta JUmis ir visa Santariškių klinika. Sėkmės Jums, nepailskite nuo tokių atsakingų darbų! Ir labai džiaugiuosi, kad Jūs tikrai mylite savo darbą ir...ligonius. Su didele pagarba Jūsų pacientė

  • NIEKAM NELINKIU PAPULTI PAS ŠIÄ„ GYDYTOJA! Gydymas buvo neveikemingas,blogėjo, laiko gaišimas, nuvažiavus į kitą ligoninę iškart pagerėjo...

  • Daktarė gastroenterologė Ieva Stundienė darė mano mamai kolonoskopija procedūra. Produrė žarna Santaros p. 405k. Mama buvo išvežtą į ligoninė. Darė po procėduros opėracija. Ačiu chirurgam išgelbėjo. Nerekomenduoju niekam.

  • Baisesnes situacijos i kuria patekau net negalejau sau isivaizduoti. Gyd.truksta kompetencijos ir noro diagnozei nustatyti kieta, grubi, nenoriai bendrauja, bijai jos ką nors paklausti, iškart piksta.Jai tikrai negalima dirbti su pacientais. Plus kritiška žinių stoka apie kitas ligas, dėl to negali diagnozuoti. Nerekomenduoju niekam.

  • Kai gastroenterologė atsisako žiūrėti MRT nuotraukas, motyvuodama tuo, kad ji nėra radiologė ir nieko ten nesupranta, skamba mažų mažiausiai keistai. Ji nežino kaip atrodo jos gydomi vidaus organai? Pinigai už priėmimą buvo išmesti į balą, nes ji tiesiog pasiūlė kreiptis į kitą specialistą. Pasirodo, sužinoti gero gydytojo pavardę dabar kainuoja 55,- Eur. Gaila ir laiko ir pinigų.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ieva Stundienė?

Ieva Stundienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-15927. Licencija galioja nuo 2010-06-30.

Kaip žmonės vertina Ievos Stundienės darbą?

10 žmonių įvertino Ievą Stundienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.