Ieva Bingelytė

3.3 (7 įvertinimai)

Apie Ievą Bingelytę

Ieva Bingelytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Ievos Bingelytės licencijos numeris yra MPL-24415, licencija išduota 2019-08-07.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 3.3

  • Gydytoja jauna, bet atrodė ypač kompetetinga ir profesionali, Bendravo maloniai, įsigilino į problemą, išklausė, neskubėjo, paaiškino, patarė ir protingai nukreipė tirtis toliau. Mielai gydysimės pas ją toliau. Tiesą sakant, labai maloniai nustebino. Lankėmės pirmą sykį, kol nuolatinė gydytoja atostogavo.

  • Jauna, labai maloni, nuostabi ir kompetentinga gydytoja. Labai moka bendrauti ne tik su tėvais bet ir su vaikais. Ypač rūpestinga ir negailinti savo laiko. Labai dėmesinga , kuri padės net ir ne darbo metu. Geba įsigilinti į vaikučio ligos būklę, pataria ką daryti. Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos. Ačiū Jums!

  • Kai tik atėjau registracijos pas šeimos gydytoją registratūroje pasiskundė, jog šiuo metu mano gydytoja atostogauja ir nėra kam gydyti, yra tik rezidentė. Tačiau galu gale nesupratau, kodėl registratūroje taip pergyveno dėl jauno žmogaus profesionalumo. Aš likau labai laiminga ir patenkinta, kad mane pagydė tokia dėmesinga ir maloni gydytoja. Gydytoja skyrė pakankamai laiko visapusiškai apžiūrai, nusiuntė tyrimų, išklausė visus nusiskundimus ir atsižvelgė į visą tai sudarant gydymo planą. Didelis Ačiū gydytojai!

  • Nekompetentinga jauna gydytoja. Atmestinai dirba savo darbą. Net išsamiai neapžiūrėjus, konstatuoja, kad problemos nėra, nors vėliau diagnozuojama liga pasidarius savo iniciatyva tyrimą, kurio gydytoja nematė prasmės daryti.

  • Gal galite papasakoti plačiau - kuo skundėtės, kas nebuvo padaryta ir kokia liga diagnozuota. O dar idealiau būtų, jei pasakytumėt ir į akis.

  • Visiškai nerekomenduoju!!!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ieva Bingelytė?

Ieva Bingelytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-24415. Licencija galioja nuo 2019-08-07.

Kaip žmonės vertina Ievos Bingelytės darbą?

7 žmonės įvertino Ievą Bingelytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.