Greta Guralienė

4.6 (9 įvertinimai)

Apie Gretą Guralienę

Greta Guralienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Gretos Guralienės licencijos numeris yra MPL-21796, licencija išduota 2017-02-27.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 4.6

  • Maloni, išklausanti, profesionali gydytoja

  • Puiki gydytoja. Labai labai rekomenduoju. Visada maloni, visada isklauso, gausi to ko reiks. Reta tokiu daktaru :)

  • Puiki gydytoja, pas kurią malonu apsilankyti, aptarpti ligas ir ieškoti diagnozės bei sprendimų. Tikrai rekomenduoju šią gydytoją.

  • Puiki jauna ir pozityvi gydytoja :) Maloniai bendraujanti, išklauso pacientą, paskiria veiksmingą gydymą

  • Labai nuostabi jauna gydytoja ! Tik patys geriausi mano atsiliepimai apie gydytoją Gretą Guralienę ! Visada su šypsena, linksma, paprasta, nuoširdžiai bendraujanti, įsiklausanti į išsakomus nusiskundimus, labai besistengianti suteikti visą įmanomą pagalbą savo pacientui Kuo didžiausios sėkmės šiai gydytojai!

  • Puiki gyditoja.

  • Nuostabi gydytoja. Padeda visokeriopai, gilinasi į bėdas iki galo. Esu patenkinta savo gydytoja.

  • Puiki,jauna gydytoja,"nesugadinta" kaip senieji gydytojai...

  • Su gydytoja susisiekti, kaip iki prezidentės - neįmanoma. Savaitę laiko bandyta susisiekti, tačiau nei klinika nesugebėjo sujungti su gydytoja nei su pačia gydytoja susisiekti, net kreipiantis į atsakingus Medica klinikos asmenis. Per savaitę laiko nepavyko nei siuntimo gauti, nei su gydytoja susisiekti. Su šeimos daktaru susisiekti pasiūltė tik po trijų savaičių, konsultaciniu būdu, budint prie telefono ragelio, kol paskambins gydytoja. Savo nesąmoninga sistemą vadovybė pateisina, kaip dėl Covido užimtumo situacijos, o kitų ligų ar konsultuotis su gydytojais nėra reikalo turbūt, nes apart Covido kitų ligų nebėra ir siuntimo ,,šiaip sau" nerašo, administracija pasiūlė vykti ne su siuntimu, o ,,turėsite eiti už pinigus" ir padėjo ragelį. O šioje klinikoje seselės turbūt nedirba, nes nebuvo nė užsiminta apie jas, nei nukreipta.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Greta Guralienė?

Greta Guralienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-21796. Licencija galioja nuo 2017-02-27.

Kaip žmonės vertina Gretos Guralienės darbą?

9 žmonės įvertino Gretą Guralienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.