Gražina Dobranskienė

5 (18 įvertinimų)

Apie Gražiną Dobranskienę

Gražina Dobranskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Gražinos Dobranskienės licencijos numeris yra MPL-10554, licencija išduota 2008-01-31.

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 5

 • Puiki aukštos kvalifikacijos gydytoja

 • GERIAUSIA GYDYTOJA IS PASAUKIMO.

 • puiki gydytoja

 • Dekojam

 • Sėkmės.jūs tikra gydytoja.

 • Puiki gydytoja, tolerantiska.Sekmes darbe.

 • Matosi, kad geras žmogus ir specialistas, tik kartais prie dūrų daug žmonių :). Nuoširdus ačiū :)

 • puiki specialiste

 • Puikus žmogus, gera daktarė.

 • Puiki daktarė. Parekomendavau ir draugams.

 • nera ka komentuoti tesiok idieli gyditoja

 • Puiki gydytoja is pasaukimo

 • Humaniška, dėmesinga, profesionali šeimos gydytoja.Dėkoju.

 • Nuosirdi, profesionali gydytoja

 • Gražina Dobranskienė patyrusi, nuoširdi ir kompetetinga gydytoja.Kadangi gera savo specialybės profesionalė, labai daug žmonių nori gydytis pas šią gydytoją.Kartais reikia palaukti, nes pas šią gydytoją susidaro eilės.Pas šią gydytoja gydosi visa mano šeima ir esame laimingi turėdami tokią atsakingą, gal ir stipriausia dalykinėmis žiniomis ir kompetencija visoje gydymo įstaigoje.Dėkojame už jūsų nuoširdumą ir dėmesį sergančiam žmogui.

 • Profesionali, rūpestinga, nuoširdi. Sėkmės jai ir nuoširdus ačiū.

 • Labai gera dėmesinga daktare .. Truputi užimta tikrai daug pacientu , bet randa laiko kiekvienam .

 • Gydytoja gera, bet reikia nusiteikti, kantrybės turėti poliklinikoj praleisti visą pusdienį, nes yra eilės didelės, laukti tenka iki 4h, tikrai neužtenka pasėdėti valandos jei be talono, kas su talonu vistiek tenka laukti, o taloną gauti tai tik mėnesį į priekį. Vėluoja į darbą, su pacientu ilgai kalba, kartais ir į asmeniškumus, todėl ilgai tenka kitiem laukti eilės, nesvarbu kad ir po mėnesio ateini vėl, atlieka visus tyrimus iš naujo, kartais tiesiog gaišta laiką, ir po tyrimų kai reikia užeiti lauki kol atliks su pacientu, kartais tenka ilgokai luktelti. Kad ir sergi labai greičiau nepriims, ir kur turėtum gydytis tas dienas, tai keliauji į polikliniką tyrimus darytis, kita diena vėl jau žiūrėk ateit reikia, poilsiaut laiko neturi.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Gražina Dobranskienė?

Gražina Dobranskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10554. Licencija galioja nuo 2008-01-31.

Kaip žmonės vertina Gražinos Dobranskienės darbą?

18 žmonių įvertino Gražiną Dobranskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.