Gintarė Nemuraitė

4.3 (23 įvertinimai)

Apie Gintarę Nemuraitę

Gintarė Nemuraitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Gintarės Nemuraitės licencijos numeris yra MPL-23027, licencija išduota 2018-07-05.

Atsiliepimai ir įvertinimai (23) 4.3

 • Puiki gydytoja, visada išklauso, skiria pakankamai laiko, bendrauja maloniai, atsako į klausimus, REKOMENDUOJU!

 • NEREKOMENDUOJU, jei skauda nugara tai diagnozė vienas, skauda pas visus ir išeisi su ko atejai

 • Gydytoja labai skuba, todėl negali išklausyti pilnai ir suformuluoti tikslios diagnozės. Turi ir pats labai skubėti pasakyti, kas tau yra. Taip pat nepadaro tyrimų dėl somatinių ligų, o iškart siunčia pas psichiatrą psichotropinių vaistų. Tai neteisinga ir rodo žemą medicinos kokybę, kai net neįsigilina į situaciją, kodėl jauti vieną ar kitą dalyką. Manau, kad dėl tokių gydytojų galima pražiūrėti rimtas ligas ar sutrikimus.

 • Nesigilina, gaili siuntimo pas norima specialista, lyg tai gydytojai kainuoja asmeniskai. Pasekoje esi priverstas eiti privaciai ir moketi pinigus, kam tada tada poliklinikos?

 • NEREKOMENDUOJU. Kreipiausi dėl stiprių nugaros skausmų. Jokio gydymo nepaskyrė, pasakė: Jūs tokių metų, taip būna ( man 55m ) ., pakartotinai po savaitės susisiekus paprašiau pati, kad nors nuo skausmo išrašytų vaistą, nes laukti neurologo konsultacijos kenčiant tokius skausmus beveik 2 mėnesius be jokio, nors simptominio gydymo, neįmanoma. Niekada negrįšiu pas gydytoją.

 • Labai maloni gydytoja, visiems rekomenduoju. Ypač patinka, rūpestingumas ir atsakomybė.

 • Ši jauna gydytoja, pavadavusi sergančią gydytoją, paliko labai gerą įspūdį. Konkreti, atidi. Sėkmės!

 • Gydytoja buvo pasiūlyta registratūroje - ačiū administratorei:)

 • Gerai nusiteikusi, bendravo maloniai, rūpestingai išklausė ir išklausė. Apžiūrėjusi, nukreipė tinkamiems tyrimams bei pas tinkamą II lygio gydytoją, greitai pavyko pasveikti. Klausydama kruopščiai ir gausiai vedė info į sistemą, bei receptą išrašė elektroniškai - puiku!

 • Gydytoja puikiai įvertino sveikatos buklę ir paskyrė tolimesnį gydymą. Labai supratinga ir įsklausanti. Nors ir jauna, kompetencijos tikrai netrūksta. Sėkmės!

 • Labai maloni ir gera gydytoja.

 • Nuostabi gydytoja, išklauso, įsiklauso, pataria, įsigilina. Puikiai!

 • Daktarė profesionali ir kartu maloni, dėmesinga, rūpestinga, geranoriška, esant reikalui, be jokių prašymų paskiria tyrimus ar pasiunčia pas specialistus. Džiaugiuosi pas ją užsiregistravusi, visada galėčiau rekomenduoti ir kitam. Daktare, sėkmės Jūsų nelengvame darbe.

 • džiaugiuosi pasirinkusi šią gydytoją. Ji yra labai dėmesinga, atsižvelgia į mano prašymus, maloniai bendrauja. Esu ja labai patenkinta.

 • Labai gera demesinga gydytoja.

 • This is a wonderful doctor who is always polite, friendly and attentive, listens to all my concerns and answers all my questions. I don't feel rushed out the door and I do feel looked after. She speaks English very well which is a huge bonus and even called me to save me a trip when the hospital ran out of a vaccine, which was very helpful. I would definitely recommend her.

 • Puiki gydytoja. Visada apžiūri pilnai, net jeigu ir netiki pati, kad būtų tokia problema, tačiau jeigu yra tikimybę, ją ir patikrina. Kiek klausdavau, kaip gydytis, tai pasiūlydavo sprendimų, ne tik vaistų pagalba.

 • Labai maloni gydytoja, visada viską išsamiai paaiškina, skiria reikiamus tyrimus.

 • Džiaugiuosi pasirinkusi šią gydytoją. Maloniai bendrauja, visada suprantamai ir detaliai viską paaiškina, skiria reikiamus tyrimus ir gydymą. Puiki, profesionali, rūpestinga gydytoja. Rekomenduoju.

 • As didziuojuosi tokia gydytoja ir dziaugiuosi, kad yra tokiu nuostabiu daktaru! Aciu!

 • Rasau, mamos prasoma. Mano mama, J.J. Vaisviliene labai giria savo gydytoja, p.G.Nemuraite uz demesinguma, profesionaluma ir darbstuma. Tai daktare, kuri rupinasi savo pacientais is sirdies. Jos deka mamai buvo diagnozuota melonoma ir galiu sakyti, kad gydytoja isgelbejo mamai gyvybe.

 • Lb maloni, viską paaiškina ir išdėsto supratingai. Duoda jei reikia nukreipimą be problemų. Man, patinka ir keist net nesiruošiu. Rekomenduoju 100%. Žmogus dirba savo darbą su atsidavimu, ačiū

 • Puiki gydytoja - drąsiai rekomenduoju! Visada išklauso problemą, išklausinėja, nuramina, paaiškina, skiria tyrimus be jokių burimų iš tirščių ir vertina situacija, nukreipia pas kitus reikiamus specialistus, nekiša nereikalingų vaistų, jeigu jų nereikia! Esu labai patenkinta atradusi šią gydytoją :)

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Gintarė Nemuraitė?

Gintarė Nemuraitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-23027. Licencija galioja nuo 2018-07-05.

Kaip žmonės vertina Gintarės Nemuraitės darbą?

23 žmonės įvertino Gintarę Nemuraitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.