Giedrius Vaidelys

5 (6 įvertinimai)

Apie Giedrius Vaidelys

Giedrius Vaidelys turi Šeimos gydytojo licenciją. Giedriaus Vaidelio licencijos numeris yra MPL-15989, licencija išduota 2010-07-07.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 5

  • Pats nuostabiausizs gydytojas pas kurį teko kada lankytis... Visi kurie lankosi tik giria. Svarbiausia tai jog yra dėmesys ir tikrai noras padėti.

  • Psichologinis gydymo metodas, kuris nepasitvirtino :)

  • Gydytojas geras, ramus, išklauso, pataria, paskiria reikiamus, ar paciento paprašytus tyrimus tyrimus. Dažnai pasitaikantiems susirgimams, gydytojas puikus, tačiau jei kas sudėtingiau, gydytojas biški pasimętęs. Su sesute gerai rūpinasi kūdikiais, vaikais. Nuramina panikuojančius tėvelius. Tačiau kartais ten būna didelės eilės, nors ir ateini prisiregistravęs. Labai sunku gydytojui prisiskambinti.

  • Iš gydytojo sklindanti gera energija ir ramybė gydo ne tik kūną, bet ir sielą.

  • Mano sunaus zodziai kai keleta metu lankomes : Geriausias gydytojas pasaulyje.

  • gydytojas labai malonus. leliukus priziuri kartu su slaugytoja profisionaliai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Giedrius Vaidelys?

Giedrius Vaidelys turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-15989. Licencija galioja nuo 2010-07-07.

Kaip žmonės vertina Giedriaus Vaidelio darbą?

6 žmonės įvertino Giedrius Vaidelys. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.