Genovaitė Martusevičienė

5 (17 įvertinimų)

Apie Genovaitę Martusevičienę

Genovaitė Martusevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Genovaitės Martusevičienės licencijos numeris yra MPL-15143, licencija išduota 2009-06-17.

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 5

 • Puiki gydytoja,pas kuria visada malonu nueiti,o isejas jautiesi daug ramesnis del savo problemu.Profesionali konsultacija ir gydymas.

 • Rūpestinga,nuoširdi ir dėmesinga,puikiai gydo suaugusius ir vaikus.Blogi atsiliepimai apie šią gydytoją gali būti tik iš pykčio ar pavydo.

 • puiki kaip specialistė ir kaip žmogus

 • Puiki gydytoja,pas kuria visada malonu nuieiti,o isejas jautiesi daug ramesnis del savu problemu.Profesionali konsultacija ir gydymas.Dziaugiames,kad esame jos globoje.

 • Labai gera gydytoja

 • PUIKI KAIP SPECIALISTĖ IR KAIP ŽMOGUS.LABAI RŪPESTINGA IR ATIDI.

 • Nuoširdi, kompetetinga,atidi, visada stengiasi padėti.Važinėju iš Kėdainių,bet atstumas nieko nereiškia prieš profesionalią medicininę pagalbą.Dekoju likimui, kad sutikau šia gydytoją.

 • Labai rūpestinga gydytoja,visada malonu nueiti.Betkada galima pasikonsultuoti telefonu.Dėkingi gydytojai ir jos sesutei.

 • Daznokai pradejau lankytis pas sia gydytoja.Tenka ir pas slaugytoja kabinete pasisveciuot ilgiau(kuomet pamatuoja kraujospudi ar pradeda rasyti siuntima),tuomet pastebiu ir gydytojos bendravima su kt.pacientais. Neteko girdeti irzlumo ar pakelto tono,gydytoja ypac atidi pacientams,uzjaucianti ,profesionali.Aciu jai.

 • Gydytoja puiki,atidi, nuoširdi,dirba profesionaliai,visada buvau išklausyta,ištirta ir pagydyta.Puiki ir jos seselė, jos abi labai gera komanda.

 • nuostabus zmogus ir savo srities zinovas

 • Maloni,rūpestinga,visada konsultuojasi su specialistais, atlieka būtiniausius tyrimus.išklauso,išaiškina apie ligą, vaistus,nors laiko turi nedaug.Toks turi būti šeimos gydytojas.Daug kaimynų prisirašė pas šią gydytoją man rekomendavus ir džiaugiasi.Puiki seselė,nuoširdi, dirba sparčiai,geras komandinis darbas.Visokių žmonių yra, todėl ir komentarų neteisingų prirašo,pikti tapo pacientai.

 • Nuoširdi,rūpestinga,profesionali gydytoja,patars ne tik gydymo klausimais,bet ir profilaktikos, vaikų mitybos,režimo klausimais.Visada konsultuoja telefonu,seselė visada paaiškina apie profilaktines programas,surašo tyrimus,dirba nuoširdžiai ir sparčiai.Niekada nekeisčiau gydytojos ir seselės,nes vargu ar rasčiau geresnę komandą.

 • Neprofesionali, laukia kyšių. Pati turiu degnozuoti sau ligas :)

 • puiki ,nuostabi gydytoja ,tik labai mažai laiko gali skirti pacientui, nes visada pilna sergančių ,bet dirba sparčiai ir visada stengiasi išspręsti problemas.Užjaučiu šeimos gydytojas dėl tokio įtempto darbo ir popierizmo,nenorėčiau,kad mano dukra ar sūnus dirbtų taip sunkiai ir atsakingai.Dėkoju , kad dar yra tikrų gydytojų iš pašaukimo ,kaip mano šeimos gydytoja.Puiki ir jos seselė.

 • Kaip yra visokių pacientų, kurie kaltina gydytoją,kad ne vietoje pastojo, kiti gal kaltins ,kad gimė berniukas ,o ne margaitė, bet aš esu patenkintas savo gydytojos ir jos seselės darbu, rūpinasi jos mano sveikata, stengiasi kiek galima pagelbėti šioje supuvosioje sveikatos sistemoje,aš esu už tai dėkingas ir nesigailiu pasirinkęs šią gydytoją,Sėkmės jos darbe.

 • Taktiška

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Genovaitė Martusevičienė?

Genovaitė Martusevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-15143. Licencija galioja nuo 2009-06-17.

Kaip žmonės vertina Genovaitės Martusevičienės darbą?

17 žmonių įvertino Genovaitę Martusevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.