Gediminas Raila

5 (20 įvertinimų)

Apie Gediminą Railą

Gediminas Raila turi Šeimos gydytojo licenciją. Gedimino Railos licencijos numeris yra MPL-03357, licencija išduota 2004-11-10.

Atsiliepimai ir įvertinimai (20) 5

 • Daug -daug metu esame visa šeima Pas ji iskaitoje ir žinome kad Gediminas Raida padės ,kaip mes pas ji kreipiamas!

 • Negerıa jıs. Rankos dreba nuo ıtampos darbe.

 • Labai geras gydytojas. Aciu jums.

 • Cia ne grozio konkursas!

 • Cia matosi melageliai pabalsuoja, kad dar po 100Lt primoka. geda

 • Geras gydytojas.

 • Puikus gydytojas, o kam nepatinka-gali gydytis pas kita specialista..

 • Vistiek geras gydytojas!

 • Tikrai geras gydytojas, gal Jūs po laiko nuėjote?

 • Daktaras man patiko, jau pora metu bendraujam. Jei reikia - susitariu telefonu del priemimo, problemu nebuna. Jei daktaras uzimtas, pasiulo susitikti kita palankia man diena. Bendrauju zmoniskai, tai gal ir jis su manimi todel taip pat bendrauja? Siaip jau as pakeiciau ne viena gydytoja. Nesuprantu tu, kurie verkslena, kad gydytojas blogas, bet vis tiek pas ji gydosi. Jus ka - mazochistai?? Jeigu nepatinka, eini pas kita ir prisirasai. Ir jokiu problemu. Keiti gydytojus tol, kol randi tinkama, kaip kad as dariau. Ir tokia tvarka dziaugiuosi.

 • Daug metu yra seimos gyd. As patenkinta. Na man sekasi su seimos gyd.neesu turejusi blogo

 • Pas gydytoja Raila prirasyta per daug pacientu. Visiskai neveikli kliniku administracija. Pacientai ateina kada nori, nesiregistrave ir net nepranese telefonu, reikalauja konsultacijos "tuoj pat" ir "skubiai", neatsizvelgia, kad gydytojas tuo metu dirba, nuolat landzioja i kabineta, trukdo konsultuoti kitus ligonius. Jiems nesvarbu net, kad as stoviu isrengta iki puses, jie vis tiek pradaro duris, ieina, mane nutraukia ir klausia gydytojo. Jei jis pasako, kad uzimtas, buna labai nepatenkinti ir kaltina, kad nebendrauja su pacientais. As negaleciau traip dirbti. Didele uzuojauta jam ir kitiems klinikos daktarams. Nesuprantu, ka veikia administracija...

 • Mano gydytojo privalumai: Gydytojas lanko namuose, ir uz tai nereikalauja atlygio; Gydytojo priemimas polikliklinikoje man nekainuoja; Gydytoja visuomet galiu pasiekti mobiliu telefonu Nr. 860199885

 • geras saziningas gydytojas

 • Gydytojas i mane net neziuri, kol neatnesu jam bent 1000 litu. Baisu. Jau gal 100 000 litu jam atnesiau, o manes dar neisgyde.

 • atsiprasau uz isibrovima nes dabar gyvenu uzsienyja... taciau Gediminas Raila buvo mano seimos gydytojas. ir galiu teikti kad Gydytojas is didziosios raides nepamirses Hipokrato priesaikos kuria siais laikais didzioji dalis mediku pamirsta :( gydytojas kuris tikrai atsidaves savo pasirinktai profesijai... gerbiu ji ir didziuojuosi kad tokiu zmoniu dar yra. Aciu jums Gediminai Raila

 • O reikia ka nors nesti? As siaip jau jam nieko niekada nenesu, ir nieko neatsitiko.

 • As nesu jo paciente, taciau man anksciau teko su juo bendrauti. Pagal mane tai jis 95% saziningas zmogus. 100% procentu neduodu niekam netgi sau :)

 • Man blogai uzplombavo kanalus ir po to supuliavo dantis Po to reikejo istraukti.

 • Man be reikalo pakeite kelio sanari. Sakiau, kad detu metalini, tai idejo plastiko. Daba skaudai

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Gediminas Raila?

Gediminas Raila turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03357. Licencija galioja nuo 2004-11-10.

Kaip žmonės vertina Gedimino Railos darbą?

20 žmonių įvertino Gediminą Railą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.