Gaiva Dabravalskienė

4.8 (20 įvertinimų)

Apie Gaivą Dabravalskienę

Gaiva Dabravalskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Gaivos Dabravalskienės licencijos numeris yra MPL-04998, licencija išduota 2004-12-24.

Atsiliepimai ir įvertinimai (20) 4.8

 • Gera,savo darbą išmananti gydytoja. Visada mandagi. iįklauso ,Esu patenkinta savo gydytoja

 • Gydytoja priėmimo metu pastoviai kalba telefonu su draugais arba savo šeimos nariais. Labai rūpestinga mama. Bet visiškai nekreipia dėmesio į pacientą. Manau ne vieną vyrą taip yra nusiuntusi pas ginekologą. Per visą laiką kol esu prisirašęs prie šios gydytojos negavau nei vieno pakvietimo pasitikrinti sveikatą. Na gal gerai, kad bent labai daug blogo nepadaro.

 • Gera specialistė

 • PUIKI IR RUPESTINGA GYDYTOJA.VISADA ISKLAUSO PATARIA.VAIKUS VEDZIAU PAS JA,TAI IR VAIKAMS JI PATIKO.

 • Labai sauni daktaryte

 • Puiki, maloni gydytoja.Dirba neatmestinai savo darbą. Lankomės visa šeima. Esame labai patenkinti.

 • Gydytoja iš didžiosios raidės, labai rūpestinga, atidi ir maloni savo pacientams. Turi labai daug pacientukų, visada reikia labai ilgai laukti, talono laikas neegzistuoja. Bet verta:)

 • gera gydytoja, rupestinga, bet labai uzsiemusi

 • Labai šauni gydytoja, maloniai bendrauja ir gerai gydo

 • Tai nuosirdi,maloni,paslaugi gydytoja.Su ja maloniai galima bendrauti,niekada neizeis,supratinga.As labai laiminga ,kad patekau pas ja.Ji visada isklausys ,pasius pasidaryti tyrimus,jeigu tai reikalinga.Pas ja visada daug ligoniu,delto ilgai uztrunka ,bet jos ir uzkrautos popierizmu,o dabar dar ir kompiuteristes paskutiniu metu,gaila .Gydytojai galima paskambinti jai kas nutinka,tai ji visada patars,kaip elgtis.Daugiau tokiu atsidavusiu gydytoju.Su pagarba Monstviliene Neturiu

 • Kruopšti, rūpestinga!

 • Šauni šeimos gydytoja.

 • Labai gera gydytoja

 • Visiškai išprususi , dėmesinga , pagarbiai elgiasi su bet kokio amžiaus žmogumi, nesvarbu kokią sveikatos broblemą turinčiu, kalba labai ramiu tonu, visada išrašo visų reikiamų vaistų, išduoda siuntimą pas specialistą, dėmesinga. Turint vizito taloną tenka eilei laukti tiek kiek reikia. Tokia medikė ir turėtų dirbti su rimtai sergančiais ir ne tik. Mes prisirašėme pas ją ir džiaugiamės jog iš jos išeina tie, kurie ir turi išeiti. (čia be sarchazmo)

 • Tai profesionali gydytoja, visada malonu kreiptis dėl iškilusių problemų, sekmės!

 • Labai maloni gydytoja. Visada isklauso. Savo šeimos gydytojos nekeisčiau į jokią kitą!

 • Gydytoja labai rami, kalba visada maloniu tonu, profesionali, įsigilina į problemą ir ją pilnai išsprendžia. Lankomės visa šeima, esame labai patenkinti.

 • Puiki šeimos gydytoja. O taip pat ir Sesutė Kristina. Labai džiaugiuosi būdama jos pacientė:)

 • Puiki gydytoja, labai gaila, kad teko palikti issikrauscius i kita miesta, noreciau ir Vilniuje tokio tipo specialiste rasti.

 • Profesionali gydytoja!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Gaiva Dabravalskienė?

Gaiva Dabravalskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-04998. Licencija galioja nuo 2004-12-24.

Kaip žmonės vertina Gaivos Dabravalskienės darbą?

20 žmonių įvertino Gaivą Dabravalskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.