Feliksas Grigalauskas

4.8 (17 įvertinimų)

Apie Feliksą Grigalauską

Feliksas Grigalauskas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Felikso Grigalausko licencijos numeris yra MPL-13067, licencija išduota 2009-03-27.

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 4.8

 • Gydytojas, kuris nedaug kalba ir nuoširdžiai dirba. Man grėsė kojos amputacija, o jis ryžosi ją sulopyti. Rūpestingai prižiūrėjo po operacijos; viską paaiškindavo ,,žmonių" kalba. Širdingas ačiū.

 • Nerekomenduočiau, vykom y kauna, problema buvo išspresta

 • labai nuoširdus gydytojas savo srities specialistas

 • puikus gydytojas

 • taktiskas ir profesionalus gydytojas

 • be galo atsakingas, rūpestingas, dėmesingas, suprantantis, atjaučiantis, padedantis visais gyvenimo atvejais

 • Puikus gydytojas. Rūpestingas, taktiškas. Šio Gydytojo rankose jautiesi saugus.

 • Atvazianau is Mazeikiu po operacijos nekaip jauciausi. Buvau nustebusi sio gydytojo paslaugumu ir paprastumu kitaip sakamt zmogiskas elgesys ko retai bera. Aciu

 • Sis gydytojas kartu su gydytoju Montrimu pries kelis metus istrauke mano mamyte is labai sunkios ir komplikuotos situacijos.Jiems buvo isties labai sunku,ja pastatyti ant koju,viskas jau buvo Dievo valioje,nes kitam skyriuje jai 5dienas nenustate rimtos diagnozes ir procesas buvo paejes i prieki,zmogus nusilpes.Tai labai ACIU sitiems abiems gydytojams,Iki gyvenimo galo jiems busiu dekinga.Tik apie kai kurias slauges gero zodzio pasakyti negaleciau,buvo sunku matyti kaip bjauredamosis,nenoriai jos dirbdavo savo darba,nes mano mamyte buvo tikrai sunkus ligonis.Tai man istrigo giliai sirdy.Nemaloniausius darbus kiek tik imanoma,stengdavausi pasidaryti pati.Buvo net atvejis,kai paklausiau ka mamai nupirkti,kad palengvinti tualeto reikalus,tai viena net pasake,kad geriau pasitaupyciau pinigus laidotuvems.Manau tokie zmones neturetu dirbti tokiam skyriuje.Nes kai istinka nelaime taip sunku,taip norisi zmoniskumo,paguodos...

 • Ačiū gydytojui. Likau lb sužavėta šio žmogaus gerumu. Arogancijos nei lašo. Visiems rekomenduoju. Švelnus, dėmesingas, taktiškas. Operacija pavyko puikiai.

 • Labai džiaugiuosi pakliuvusi pas šį chirurgą. Operacijos bijojau tiesiog paniškai. Tiek pati operacija, tiek periodas po jos praėjo puikiausiai. Esu labai dėkinga šiam gydytojui, anesteziologei Vilmai (atsiprašau, nebeprisimenu pavardės), o taip pat ir visam puikiam personalui. Labai puikūs, šilti žmonės ir geri specialistai, bet, kaip sakoma, tokių "susitikimų" galėtų gyvenime būti mažiau.

 • Tai labai nuoširdus, rūpestingas gydytojas.

 • Savo srites profas, nuostabus žmogus

 • Labai geras gydytojas ir nepaprastai puikus žmogus. Kad būtų daugiau tokių. Tai - gydytojas iš pašaukimo. Sveikatos Jums,Gydytojau. Visada būkit.

 • Nuostabus angelo sargas , suteikiantis vilčių , skleidžiantis geruma , šiluma , labai atsidavęs ligoniams , jam nėra laisvadieniu , šeštadieniais ir tai atvyksta pas ligonius , tokių gydytojų ( žmonių ) labai reta . DIDELIS AČIŪ UŽ OPERACIJA Jaučiuosi gerai , komplikacijų nebuvo.

 • Labai puikus, gydytojas. Malonus, rūpestingas. Džiaugiuosi , kad jis konsultavo ir labai grieitai buvo suplanuota laparoskopinė cholecistektomija , puiki pooperacine savijauta ir greitas gijimas. Ačiū ir visoms ten dirbusioms sesutėms, mielos malonios. Sėkmės visiems jų nelengvame darbe.

 • Nuostabus specialistas ir ypatinga asmenybė. Dėkoju už tėvelio konsultavimą ir jo gyvybės išgelbėjimą

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Feliksas Grigalauskas?

Feliksas Grigalauskas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-13067. Licencija galioja nuo 2009-03-27.

Kaip žmonės vertina Felikso Grigalausko darbą?

17 žmonių įvertino Feliksą Grigalauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.