Fausta Andrijauskienė

3.5 (8 įvertinimai)

Apie Faustą Andrijauskienę

Fausta Andrijauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Faustos Andrijauskienės licencijos numeris yra MPL-12455, licencija išduota 2009-02-20.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 3.5

  • Visada maloni,rūpestinga, bendraujanti, detaliai išsiklausinės apie ligą.

  • sauni gyd

  • Gera seimos gydytoja

  • Labai rūpestinga gydytoja, duoda daug naudingų patarimų susijusių su liga, nukreipia pas geriausius savo srities specialistus.

  • Tikrai rūpestinga gydytoja, turinti didelę patirtį ir sugebanti maloniai bendrauti tiek su vyresnio amžiaus žmonėm, tiek su jaunais ( pas ja gydosi mano tėvai ir dukros)

  • Man nepatiko. Bendrauja be jokios pagarbos pacientams, pacientai visiskai jai nerupi. Sesele daugiau rupinosi,domesi bei pataria,negu pati gydytoja. Pvz. Andrijauskiene skyre vaistus nuo spaudimo,nuo ju nukrito iki 90/60, paskambinus ir papasakojus apie situacija,gydytoja nepatare nutraukti vaistus ar mazinti doze,o sake kai tai nuktinta spaudimas suvalgyti sauksta druskos. Tai stai hipertenzijos gydymas: zofistaras+ druska......

  • Šios gydytojos nerekomenduoju. Visiškai abejinga savo darbui,savo pareigoms ir pacientų problemoms.

  • Labai neigiamas vertinimas! Neatsižvelgiant į tai, jog nesigilina į paciento problemas, nesidomi detalesne informacija, tik šabloniškai skiria diagnozes ir gydymo metodus, šiai medikei labai trūksta empatijos ir taktiškumo. Bendravimas grubus ir net peržiangiantis mandagumo bei etikos ribas. Kartą po pokalbio telefonu, dar nespėjusi nuspausti išjungimo mygtuko, pavartojo gan "riebų" necenzūrinį žodį. Nerekomenduoju niekam tokios šeimos gydytojos! Ir ne gana to, dar labai svarstytinas šios medikės elgesio etikos klausimas!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Fausta Andrijauskienė?

Fausta Andrijauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12455. Licencija galioja nuo 2009-02-20.

Kaip žmonės vertina Faustos Andrijauskienės darbą?

8 žmonės įvertino Faustą Andrijauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.