Apie Evaldą Torrau

Evaldas Torrau turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Evaldo Torrau licencijos numeris yra MPL-14373, licencija išduota 2009-05-15.

Atsiliepimai ir įvertinimai (16) 5

 • Labai puikus Gydytojas! Rūpestingas, profesionalus, dėmesingas. Džiaugiuosi, kad patekau operacijai į jo rankas!

 • Geras malonus gydytojas .su sypsena pasitinka su sypsena islydi .aciu jums

 • Puikus savo srities specialistas, tai gydytojas profesionalas, didelis jam ačiū, jei ne šio gydytojo sėkmingai atlikta sudėtinga operacija, nežinau ar šiandien tėvelis būtų gyvas

 • Tai nuostabus žmogus ir puikus specialistas. Ačiū už tokį atidų ir dėmesingą gydymą. Tai pirmas mano sutiktas gydytojas iš kurio išeini su šypsena.

 • Geresnio chirurgo ir atsidavusio zmogaus siai sriciai nera

 • Labai geras savo srities specialistas, kompetetingas chirurgas. Piktas, nesiskaitantis su ligoniais. Jeigu pavargo nuo savo darbo gal jau laikas eiti i užtarnauta poilsi. Jei pacientui labai skauda pareiškia kad apsivalges drigniu.

 • Labai geras savo srities specialistas! Kad tokių daugiau!

 • LABIAU ATSIDAVUSIO SPECIALISTO SAVO PROFESIJAI NEBUVOME SUTIKE

 • Savo srities zinovas, padaro viska, kas nuo jo priklauso. Pries rasydami blogus atsiliepimus, nepamirskime, kad ir patys turime rupintis savo sveikata. O be to ir kiekvieno organizmai i tam tikras intervencijas reaguoja skirtingai.

 • nuostabus daktaras:)

 • visi geriausi zodziai

 • nuostabus gydytojas

 • Tai Gydytojas,kuriam galima patikėti savo sveikatą.

 • AŠ SUTIKAU GYDYTOJÄ„ IŠ DIDŽIOSIOS RAIDĖS. ESU JAM LABAI DĖKINGA IR VISIEMS JĮ REKOMENDUOJU,NORS AIŠKU GERIAU,KAD TO NEREIKĖTŲ...

 • Nuostabus chirurgas. Operavo rugsejo men. Esu labai patenkinta, kad patekau i jo rankas. Jauciu didziuli dekinguma ir pagarba siam gydytojui.

 • GERAI IŠMANANTIS SAVO DARBÄ„.AUKSINIU RANKU CHIRURGAS.RŪPESTINGAS. UŽMIGĘS ANT 'LAURŲ'...

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Evaldas Torrau?

Evaldas Torrau turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-14373. Licencija galioja nuo 2009-05-15.

Kaip žmonės vertina Evaldo Torrau darbą?

16 žmonių įvertino Evaldą Torrau. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.