Eugenijus Žvykas

5 (10 įvertinimų)

Apie Eugenijus Žvyką

Eugenijus Žvykas turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Eugenijus Žvyko licencijos numeris yra MPL-21116, licencija išduota 2016-06-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 5

  • Labai malonus, jaunas gydytojas. Išsamiai viską paaiškino kas domino. Rekomenduoju!

  • Labai puikus gydytojas, ėjome tik profilaktikai, išanalizavo kaip tik įmanoma matyt.

  • Gydytojas, yra labai kruopžtus,atsakingas,malonus. Išpręndė mano problema.Labai esu dekingas jam. Kad daugiau būtų tokių GYDYTOJŲ kurie taip rūpinasi savo pacijentais! Dėkoju Jūms už didelį rūpestį. Su pagarba Egidijus.

  • Puikus gydytojas!

  • Labai geras gydytojas.

  • Nuostabus žmogus, nuostabus gydytojas. Ir visai jam nesvarbu, kad jau vyresnis esi, kad problemos senos. Bet kaip aiškiai jis išdėstė, kas būtina žinoti. Tikrai Gydytojas iš didžiosios raidės. Paperka tas jauno žmogaus nuoširdumas. Sėkmės Jums, gydytojau. Tik nepasikeiskite.

  • Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Žvykui! Kaip gera ir drąsu lankytis pas gydytoją,kuriam pacientai rūpi. Lai jus lydi sekmė! Su pagarba Svetlana.

  • Puikus gydytojas. Sėkmės jam! Toks neapsakomai malonus jausmas lankytis pas jauną, profesionalų ir dar nepavargusį nuo pacientų gydytoją.

  • Labai aciu jaunajam Gyditojui Eugenijui Zvykui ,uz puikiai atlikta akies(saltojo miezio)pasalinimo operacija.Operacija atliko idealiai,kita diena net melyne po akimi neatsirado,kas labai retai buna po tokiu operaciju.Todel lenkiu galva siam Gyd. ir linkiu visokeriopos sekmes tolimesniuose darbuose.ACIU JUMS. Jurgita.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Eugenijus Žvykas?

Eugenijus Žvykas turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-21116. Licencija galioja nuo 2016-06-30.

Kaip žmonės vertina Eugenijus Žvyko darbą?

10 žmonių įvertino Eugenijus Žvyką. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.