Eugenija Juodienė

5 (19 įvertinimų)

Apie Eugeniją Juodienę

Eugenija Juodienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Eugenijos Juodienės licencijos numeris yra MPL-08487, licencija išduota 2006-07-24.

Eugenijos Juodienės licencijos

Eugenija Juodienė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-08487
Spaudo Nr.: 28095
Įsakymo data: 2006-07-24
Bendrosios praktikos slaugytoja
Licencijos Nr.: SPL-04981
Spaudo Nr.: SL012657
Įsakymo data: 2002-04-23

Atsiliepimai ir įvertinimai (19) 5

 • Visuomet atidžiai pasižiūri

 • labai gera gydytoja, Puikus bendravimo igudziai su ivairaus amziaus pacientais. Patinka vaikams. Lankomes pas sia gydytoja nuo seno, tiek patys, tiek vaikai. :)

 • P.S. Labai atsitiktinai radau šį puslapį. Jeigu paviešintumėte labiau, ir kiti klientai parašytų vertinimus Visa laiką lankantis Baltupių šeimos centre mane neapleido jausmas, kad E.Juodienė galėtų savo atsidavimą darbui geriau galėtų realizuoti kitoje administracinėje aplinkoje. Tai nėra minusas - tik komentaras.

 • Gydytoja E.Juodienė konsultuoja mano dukrą (ir mane) daugiau nei dešimtmetį. Ypatingų sveikatos problemų neturime. Tačiau labai džiaugiuosi, kad, esant bėdai, ramia širdimi galiu kreiptis pagalbos. Ypač ši gydytoja moka bendrauti su vaikais. Per šiuos metus mačiau ją ir lankantis namuose, ir Baltupių centre. Jos teikiamas paslaugas vertinčiau 9+. Ypač norą padėti.

 • Nuostabi gydyroja, rūpestinga, maloniai bendraujanti, puikiai išmananti savo specialybę.

 • NUOSTABIAUSIA GYDYTOJA

 • Labai rūpestinga, profesionali, maloniai bendraujanti gydytoja.

 • Sauniausia gydytoja , maloni, linksma, ismananti savo darba.

 • Nuoširdi, santūri,gerai išmananti savo darbą.Galima bet kada paskambinti ir telefonu pasikonsultuot, visada maloniai paaiškins. Aš su sūnumi septyniolika metų lankausi pas šią gydytoją . AČIŪ DAKTAREI

 • Uzsiraseme pas sia gydytoja kai dukrytei buvo 2 metukai. Taigi nezinojom jos nuo pat gimimo. Lankemes keleta kartu neturedami dideliu bedu, Gydytoja buvo labai maloni, demesinga atidi . Man i isties labai patiko, sutapo biolaukai. Dziaugiausi atradusi puikia gydytoja. Dukrytei rimtai susirgus grizome i Vilniu praejus keletui dienu kai jau aiskiai maciau dukrytes bukles pagerejima dar pamaniau gal ir bereikalo. Gydytoja paklausiusi nustate kad turim karkalu ir kad butini antibiotikai, man tai buvo lengvas sokas, nes dar nebuvom "ragave" antibiotiku. Bandziau klausti gydytojos ar galim dar dienele lukteret, pagert Umcalor, padaryt specialu masaza, kompresus, zodziu isbandyt kitus budus pries krastutinuma juolab kad visi tyrimai buvo geri, temperaturos nebeturejom, kosijom nestipriai.Bet gydytojai akivaidziai nepatiko mano pasisakymai, pati sake savo vaikui duotu antib, o masazo neva tai negalima prie tokio gydytojos itarimu abstrukcinio bronchito daryt visai. Netgi itare plauciu uzdegima. Israse antib ir dar kazkokius cheminius vaistus pav nepamenu. Nuskubejom pasidaryt nuotrauka (bereikalo vaika apsvietem) rode bronchita. Apsiskambinau masazistem nei viena nera girdejusi kad masazas gali pakenkti. Tuomet nebezinodama ko griebtis kreipiausi i drauges gydytoja, kuri tvirtai pasake kad antib tikrai nereikia, gert Umcalor, lengvinanciu atsikosijima sirupus, daryt masazus. Mes sekmingai ir lengvai pasveikom. Isties negaliu teist gydytojos, gal tas kosulys jai tikrai negrazus pasirode bet liudna kad neisiklause i mano pastebejimus ir net nesuteike prielaidos pabandyti kitoki gydyma juolab kad bukle dukrytes tikrai nebuvo kritiska. Musu naujoji gydytoja sake pazystanti Juodiene kaip puikia specialiste ir taip pat buvo kiek nustebusi tokio jos paskirto gydymo. Isregistravau dukryte is sios klinikos Stai tokia musu istorija.

 • Gydytoja yra tiesiog puikus profesionalumo ir malonaus bendravimo derinys. Į nieką nekeisčiau.

 • Mano dukrą ji prižiūri nuo pat gimimo, jai dabar jau 17 m. tai daktarė kuri išmano savo darbą ir visalaik jeigu iškyla klausimų galima su ją susisiekti telefonu ir gausi naudingų patrimų. Patys geriausi atsiliepimai apie šią gydytoją.

 • Labai rūpestinga, atsako į klausimus,

 • Mane pačią ši gydytoja "užaugino", dabar gydo ir mano vaikus ir mano šeimą. Jai keičiant darbo vietą, keliaujame ir mes kartu į kitą kliniką, nes didelė vertybė pasitikėti savo gydytoju. Visada dėmesinga, maloni, atidi, draugiška, ir svarbiausia - profesionali. Niekuomet neatsisako konsultuoti ir telefonu, jei yra toks poreikis.

 • Pas šią gydytoją lankausi nuo pat gimimo (prisiregistravę visa šeima) - nuostabi gydytoja, rūpestinga, įsiklauso į paciento norus (paskutinį kartą sirgdama norėjau vartoti natūralesnius vaistus - pasirūpino ir tuo). Atsimena kiekvieno ligas ir bėdas, rūpinasi tiek atskirai kiekvienu asmeniu, tiek bendrai visa šeima. Jai pakeitus polikliniką - gydymo įstaigą pakeitėme ir mes - juk tikrai sunku surasti žmogų, kuris įsiklausytų į nusiskundimus ir dar pats patartų, kaip geriau gydytis, o ne tik išrašytų vaistų ir viso gero. Super gydytoja :)

 • Pati Nuostabiausia Gydytoja. Su savo 5 vaikais paskui gydytoją keliaujam 20 metų. Bet kada galima kreiptis telefonu, visada būsi išklausyta ir gausi patarimą.

 • Puiki šeimos daktarė, itin rūpinasi savo pacientais. Rekomenduoju!

 • Labai gera ir maloni gydytoja. Visada išklauso iki galo ir visapusiškai padėda.

 • Nuostabi gydytoja. Buvau pas ją daugiau nei 10 metų ir niekada ja nenusivyliau. Labai rūpestinga, atidi, nuoširdi, be galo žmogiška ir tiesiog gera specialistė. Pasiūlydavo geriausias vaistų kainas ir gydymo būdus. Mielai konsultuodavo telefonu. Perėjau pas kitą gydytoją po to, kai gydytoja Juodienė perėjo į kliniką Sveika Pradžia, nes pati klinika prastai tvarkydavosi su pacientais. Bet pačią gydytoją galiu laikyti geriausia specialiste, pas kokią tik esu buvus.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Eugenija Juodienė?

Eugenija Juodienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08487. Licencija galioja nuo 2006-07-24.

Kaip žmonės vertina Eugenijos Juodienės darbą?

19 žmonių įvertino Eugeniją Juodienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Slaugos specialistai

Slaugos specialistai teikia ligų įveikimo, pagalbos, slaugos ir priežiūros paslaugas asmenims, kuriems reikia slaugos dėl senyvo amžiaus, traumų, ligų ar kitos fizinės ar psichinės negalios, ar potencialios rizikos sveikatai. Jie prisiima atsakomybę už pacientų slaugos planavimą, valdymą ir vertinimą, įskaitant kitų savarankiškai ar kartu su gydytojais ir kitais specialistais dirbančių sveikatos priežiūros sistemos darbuotojų priežiūrą praktiškai taikant profilaktikos, gydymo ir slaugos priemones. Atliekamos užduotys: (a) slaugos paslaugų vertinimas, slaugos planavimas ir teikimas pacientams pagal šiuolaikinės slaugos praktiką ir standartus; (b) pacientų priežiūros koordinavimas, konsultuojantis su kitais sveikatos specialistais ir sveikatos priežiūros grupių nariais; (c) pacientų biologinės, socialinės ir psichologinės pagalbos ir slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas bendradarbiaujant su kitais sveikatos specialistais; (d) individualios slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas, ligų įveikimas ir terapijos, įskaitant vaistų tinkamumą, ir reakcijos į gydymą ar priežiūrą stebėsena; (e) žaizdų priežiūra; (f ) pacientų jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas, naudojant įvairias gydymo ir slaugos priemones, įskaitant vaistus nuo skausmo; (g) švietimo sveikatos priežiūros programų, sveikatos saugojimo ir slaugos specialistų rengimo gydymo įstaigose ir bendruomenėje planavimas ir dalyvavimas jose; (h) pacientų ir šeimų konsultavimas ir informacijos apie ligas, gydymą, slaugą ir priežiūrą teikimas; (i) kitų slaugos, sveikatos ir asmeninės priežiūros sistemos darbuotojų darbo priežiūra ir koordinavimas; (j) slaugos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas. Pastabos Slaugytojus reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Slaugytojai, kurie rengia slaugytojus ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine slaugos praktika, priskirti 2221 pogrupiui „Slaugos specialistai“. Slaugos mokslo darbuotojai, atliekantys biomedicininius tyrimus, kuriems naudojami gyvieji organizmai, ir neužsiimantys klinikine slaugos praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.