Erika Aida Gudienė

5 (13 įvertinimų)

Apie Eriką Aidą Gudienę

Erika Aida Gudienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Erikos Aidos Gudienės licencijos numeris yra MPL-05031, licencija išduota 2004-12-24.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 5

 • Labai mandagi visada išklauso ,skiria geriausia gydymą . o atlygis geriausias būna padėka gydytojai.

 • labai maloni, išmananti savo darbą, gerai bendraujanti, daugiau tokių gydytojų....

 • Puiki, rūpestinga gydytoja.

 • Labai gera, draugiska ir rupestinga gydytoja, nezaidzia, manau tikrai atsakingai ziuri i savo darba bei pacientus. As pilnai dar neisgydyta, nes tai ilgas gyjimo kelias, bet jos deka as netapau invalide, nes paciu paciu laiku rasta problema ir gydyta! Aciu labai!!!

 • Puiki ,profesionali gydytoja,maloniai bendraujanti,demesinga,mylinti savo darba ir zmones,uzjaucianti ir pacienta,ir jo artimuosius.Aciu!

 • Be galo siltas ir supratingas zmogus, neabejingas nelaimei. Manau, tokia ir turetu buti tikra gydytoja.

 • Is tiesu, labai gera ir profesionali gydytoja. Lietuvoje tokiu labai truksta!

 • Rūpestinga, atidi, kruopšti, malonu bendrauti. Linkėjimai jai nuo pacientų.Daugiau tokių gydytojų

 • Turbut pati geriausia savo specialybes atstove. Ji moka bendrauti su zmonemis, nuosirdziai juos uzjaucia ir nori padeti. Si gydytoja turetu buti pavyzdys kitiems gydytojams.

 • Gydytoja Erika savo optimizmu užkrečia visus šalia esančius. Ji tikrai nuostabus žmogus, su kuriuo išties malonu bendrauti ir kuris tikrai gali padėti visiems. Ji yra tikras visų gydytojų pavyzdys.

 • Gera gydytoja

 • Gera gydytoja ir geras žmogus.

 • labai gera, rupestinga ir daug bendraujanti gydytoja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Erika Aida Gudienė?

Erika Aida Gudienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05031. Licencija galioja nuo 2004-12-24.

Kaip žmonės vertina Erikos Aidos Gudienės darbą?

13 žmonių įvertino Eriką Aidą Gudienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.