Elvyra Sakson

5 (12 įvertinimų)

Apie Elvyrą Sakson

Elvyra Sakson turi Šeimos gydytojo licenciją. Elvyros Sakson licencijos numeris yra MPL-08950, licencija išduota 2007-01-04.

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 5

 • Nuostabi gydytoja, atidi, skirianti pakankamai laiko pokalbiui ir atitaikanti reikalingus atlikti tyrimus. Jos seselė taip pat labai profesionali.

 • Rami, maloni.

 • Mano gydytoja nuo pat vaikystės. Negaliu pasakyti, kad teko lankytis dėl rimtų sveikatos sutrikimų, tačiau niekada nebuvo problemų: ūmiai susirgus priiminėjo papildomai, niekada netekdavo laukti konsultacijos ilgai. Dirba tvarkingai. Kuomet liga reikalauja konsultacijos, visada nukreipia.

 • Lankausi nuo vaikystės. Priima ir papildomai. Jokių problemų niekada nekildavo. Maloni, švelni.

 • Gydausi pas šią gydytoją nuo pat vaikystės, t.y. kiek save pamenu. Nekildavo jokių problemų, nors niekada nebuvau daug sergantis pacientas. Kreipiuosi kartą-kelis per metus: visada suteikia reikalingas paslaugas, priima ir be užrašymo. Maloniai bendraujanti, draugiška.

 • Švelni, maloni. Jau 20 metų pas Ją lankausi. Priima ir be išankstinio užrašymo ir be talonelio išvis. Visiškai nekonfliktiška.

 • Labai sauni ir profesionali:)

 • Šios gydytojos priežiūroje nuo kūdikystes užaugo du mano vaikai. ( vienam 20 kitai 29). Vienas buvo su rimtomis problemomis. Nemokejau ir dovanelių nenešiau. Man patiko gydytojos ramus, išlaikytas būdas, kuris ir man pačiai suteikdavo savitvardos sunkesniais momentais. Jos profesionalumu neteko suabejoti . Kas neaišku- paaiškina. Taip ji nedaugiažodžiauja. Kai reikia siunčia konsultuotis pas kitus gydytojus. Gerbiu šią gydytoją.

 • Nuostabi gydytoja :)

 • Labai puiki ir demesinga gydytoja

 • Nei karto nediagnozavo teisingos ligos.

 • Labai gera, rupestinga, nuoširdi

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Elvyra Sakson?

Elvyra Sakson turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08950. Licencija galioja nuo 2007-01-04.

Kaip žmonės vertina Elvyros Sakson darbą?

12 žmonių įvertino Elvyrą Sakson. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.