Elvyra Pavliukovič

3.4 (15 įvertinimų)

Apie Elvyrą Pavliukovič

Elvyra Pavliukovič turi Šeimos gydytojo licenciją. Elvyros Pavliukovič licencijos numeris yra MPL-08295, licencija išduota 2006-07-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (15) 3.4

 • Labai maloni gydytoja, visada pasitinka su šypsen`ą, kas ligoniui yra ypač svarbu. Ačiū daktarei :) .

 • Labai gera daktare. Labai rupestinga, tikra profesionale, isnagrineja viska nuo A iki Z. Jos deka nukreipe mane pas specialista kur man diagnozava ilgai uzdelsta gydyma. Tikrai patariu jums sia puikia gydytoja.

 • Pakeičiau daug šeimos gydytoju nes esu pacietas su dydeliomis problemomis ir sunkiomis ligomis. Gyd. Pavliukovic padejo iveikti lyga kuria sirgau daug metu.

 • maloniai bendraujanti, geranoriska, atidi, isklausanti, atsako i visus iskilusius klausimus, siuncia pas kitus specialistus. Jeigu trumpai - nuostabus zmogus ir gydytoja.

 • Labai atidziai isklauso, patikrina viska, siuncia pas specialistus, bet labai letai dirba, laukti reikia puse dienos.

 • Rupestinga, atidi, demesinga gydytoja

 • Puiki gydytoja, kuri visada ramiai isklauso ir rupestingai stengiasi padeti

 • Labai rupestinga, maloniai bendraujanti ir atidi gydytoja

 • idemiai isklauso. kazkodel atrodo, jog dar truputi truksta patirties ir profesonalumo...

 • NEREKOMENDUOJU

 • Nerekomenduoju.Pagrindinis posakis:Tai klausimas ne man.Tuo viskas pasakyta.

 • Nerekomenduoju, į užduodamus klausimus atsako nežinau, pasitarti nepavyksta.

 • Ne rekomenduoju!

 • Labai issiblaskius. Nepadaro visu darbu iki galo. Atrodo kad su medicina visai nedraugauja nes ko paklausi gauni tik aplinkui atsakymus kazkokius.

 • Laukti reikia ilgiau nei valandą, neatidžiai dirba savo darbą, nepamatė visų reikiamų tyrimų, nuolat nukreipinėja pas kitus žmones ir siūlo ateiti vėliau. Kažkoks nesusipratimas.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Elvyra Pavliukovič?

Elvyra Pavliukovič turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08295. Licencija galioja nuo 2006-07-01.

Kaip žmonės vertina Elvyros Pavliukovič darbą?

15 žmonių įvertino Elvyrą Pavliukovič. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.