Elena Mieželaitienė

4.3 (6 įvertinimai)

Apie Eleną Mieželaitienę

Elena Mieželaitienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Elenos Mieželaitienės licencijos numeris yra MPL-12964, licencija išduota 2009-03-20.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 4.3

  • Patys gražiausi žodžiai daktarei už jos profesionalumą ir rūpinimąsi žmogumi, pagalbą konsultuojant ir padedant susigaudyti sudėtingiausiuose akių sveikatos labirintuose. Linkiu stiprios sveikatos ir sėkmės! Vilma K.

  • Net keista,kad šiais laikais būna gydytojų,kurie sugeba įterpti pacientą neprisiregistravus,bet nerimaujant dėl akies stovio. Priėmė,pilnai apžiūrėjo,pakomentavo.Nurodė tolimesnius veiksmus. Perfect. p.s. sesut, dirbusi su gydytoja tą pamainą,visiška priešingybė:neprisiregitravus nepriimsime,mums pietūs,neturime jūsų ambulatorinės kortos.Viso gero.

  • Labai šauni gydytoja, nuoširdi, atsakinga, atidi, remiasi faktais ir surinkta informacija bei atliko išsamią diagnozę nustatyti problemai. Nepastebėjus jokių aiškių pakitimų parekomendavo kitą tyrimą ir vietą, kur tai būtų galima atlikti. Bei atsakė į visus rūpimus klausimus. Tobulas pavyzdys, kaip gydytojai turėtų dirbti!

  • Labai nuoširdi, atidi gydytoja. Lankėmės su vaiku Universiteto optikoje Antakalnio g. Gydytoja sugebėjo rasti bendrą kalbą su vaiku, jį apžiūrėti. Nuoširdžiai dėkoju gydytojai už apžiūrą, paaiškinimus, suteiktą informaciją. Tikrai gydytoja iš didžiosios raidės. Ačiū.

  • Gera akių gydytoja, išmano savo amatą.

  • Labai blogas gydytojos vertinimas - jei tik įmanoma - venkite: bendrauja piktai, atsainiai, pakeltu tonu, apžiūri atmestinai, kalba apie neesminius, nesusijusius su problema dalykus, kaltina, kad veltui ieškai problemų.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Elena Mieželaitienė?

Elena Mieželaitienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12964. Licencija galioja nuo 2009-03-20.

Kaip žmonės vertina Elenos Mieželaitienės darbą?

6 žmonės įvertino Eleną Mieželaitienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.