Eglė Rudzevičienė

4.7 (14 įvertinimų)

Apie Eglę Rudzevičienę

Eglė Rudzevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Eglės Rudzevičienės licencijos numeris yra MPL-05694, licencija išduota 2004-12-30.

Eglės Rudzevičienės licencijos

Eglė Rudzevičienė turi šias licencijas:

Bendrosios praktikos slaugytoja
Licencijos Nr.: SPL-53368
Spaudo Nr.: SL038157
Įsakymo data: 2021-02-19
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-05694
Spaudo Nr.: 12996
Įsakymo data: 2004-12-30

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 4.7

 • Tobulesnės Gydytojos už manąją Eglę Rudzevičienę-NĖRA! Visuomet labai tiksliai diagnozuoja ligą, puikiai atitaiko reikalingus vaistus, seka gydymo eigą, skiria visas pagal amžių priklausančias programas, duoda tikslius praktiškus patarimus. Kai sunegaluoju, skubu pas savo Gydytoją ir, po kurio laiko,-vėl gyvenimas gražus! Ačiū Jai-nuoširdžiai, profesionaliai, kompetetingai, maloniai ir gražiai Gydytojai Eglei... Nuoširdžiausi sveikinimai su Naujaisiais, 2016, Metais Gydytojai ir visam nuostabiam "Medgintro" kolektyvui.

 • Patekome pas sia gydytoja atsitiktinai, nes musu atostogavo, taciau likome maloniai nustebinti. Gavome daug naudingu patarimu ir atsakymus i visus rupimus klausimus, tai labai demesinga ir profesionali, puikiai mokanti bendrauti su vaikais gydytoja!

 • Nuostabi gydytoja,labai profesionali ir rupestinga,rekomenduoju

 • super gydytoja

 • labai puiki gydytoja! kitos net nesiruosiu ieskoti. ir visad supratinga su sypsena ir gera nuotaika!

 • mano gydytoja labai gera

 • Gera gydytoja, maloni, besišypsanti, miela, rūpestinga

 • Norime nuoširdžiai padėkoti mūsų mylimai gydytojai Eglei Rudzevičienei už atsidavimą sunkiam darbui, atidumą, rūpestingumą.Susirgus ar tik prireikus pasikonsultuoti telefonu,visada esame priimami ar konsultuojami telefonu.Nuoširdus Jums ačiū. Linkime sveikatos, sėkmės darbe. Gotautų šeima.

 • Labiau verslininkė, nei gydytoja. Toks įspūdis, kad visos jos paslaugos įkainotos, ir jei laikas nuo laiko nesusimoki, sulauki nemalonės.

 • Puiki gydytoja.Gydo ne liga,o serganti zmogu-subtiliai,individualiai.O eiles turbut todel,kad priima kiekviena,kuris negaluoja.

 • Visa šeima gydosi daugiau kaip 20 metų.Rūpestinga, profesionali.Šiuo metu netgi savo uošvį iš kaimo atvežiau pas ją.Vaistai parinkti,pritaikyti puikiai.Baigėsi epilepsijos priepuoliai.O ligonis lb sunkus po insulto.

 • Teisingos diagnozės Ilga eilė

 • Maloni Ilgokos eiles uz duru

 • Labai truksta taktiskumo gydytojai, pateikia neteisinga info skiepu klausymu. Pasurinkus neskiepyti vaiko, kiekvienk vuzito metu 90% buna kalbama tik apie skiepu nauda ir kaip blogai yra neskiepyti. Trumukas ziniu apie zindyma. Nerekomenduoju kaip vaiku gydytojos

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Eglė Rudzevičienė?

Eglė Rudzevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05694. Licencija galioja nuo 2004-12-30.

Kaip žmonės vertina Eglės Rudzevičienės darbą?

14 žmonių įvertino Eglę Rudzevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Slaugos specialistai

Slaugos specialistai teikia ligų įveikimo, pagalbos, slaugos ir priežiūros paslaugas asmenims, kuriems reikia slaugos dėl senyvo amžiaus, traumų, ligų ar kitos fizinės ar psichinės negalios, ar potencialios rizikos sveikatai. Jie prisiima atsakomybę už pacientų slaugos planavimą, valdymą ir vertinimą, įskaitant kitų savarankiškai ar kartu su gydytojais ir kitais specialistais dirbančių sveikatos priežiūros sistemos darbuotojų priežiūrą praktiškai taikant profilaktikos, gydymo ir slaugos priemones. Atliekamos užduotys: (a) slaugos paslaugų vertinimas, slaugos planavimas ir teikimas pacientams pagal šiuolaikinės slaugos praktiką ir standartus; (b) pacientų priežiūros koordinavimas, konsultuojantis su kitais sveikatos specialistais ir sveikatos priežiūros grupių nariais; (c) pacientų biologinės, socialinės ir psichologinės pagalbos ir slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas bendradarbiaujant su kitais sveikatos specialistais; (d) individualios slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas, ligų įveikimas ir terapijos, įskaitant vaistų tinkamumą, ir reakcijos į gydymą ar priežiūrą stebėsena; (e) žaizdų priežiūra; (f ) pacientų jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas, naudojant įvairias gydymo ir slaugos priemones, įskaitant vaistus nuo skausmo; (g) švietimo sveikatos priežiūros programų, sveikatos saugojimo ir slaugos specialistų rengimo gydymo įstaigose ir bendruomenėje planavimas ir dalyvavimas jose; (h) pacientų ir šeimų konsultavimas ir informacijos apie ligas, gydymą, slaugą ir priežiūrą teikimas; (i) kitų slaugos, sveikatos ir asmeninės priežiūros sistemos darbuotojų darbo priežiūra ir koordinavimas; (j) slaugos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas. Pastabos Slaugytojus reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Slaugytojai, kurie rengia slaugytojus ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine slaugos praktika, priskirti 2221 pogrupiui „Slaugos specialistai“. Slaugos mokslo darbuotojai, atliekantys biomedicininius tyrimus, kuriems naudojami gyvieji organizmai, ir neužsiimantys klinikine slaugos praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.