Eglė Damoševičiūtė

4 (4 įvertinimai)

Apie Eglę Damoševičiūtę

Eglė Damoševičiūtė turi Medicinos gydytojo licenciją. Eglės Damoševičiūtės licencijos numeris yra MPL-23168, licencija išduota 2018-07-10.

Eglės Damoševičiūtės licencijos

Eglė Damoševičiūtė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-25631
Spaudo Nr.: 34548
Įsakymo data: 2021-07-01
Medicinos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-23168
Spaudo Nr.: 34548
Įsakymo data: 2018-07-10

Atsiliepimai ir įvertinimai (4) 4

  • Nuostabi ta mūsų daktarytė. Super tiesiog - žmogiška, šilta, rūpestinga. Svarbiausia - nepasipūtusi! Taip, griežta, bet sąžininga ir meili, matosi, kad gerai mokyta. Su žemiau esančiu komentaru nesutinku - į visus man rūpimus klausimus atsako, dar pasiteirauja ar dar turiu klausimų, o to nėra buvę iš kitų gydytojų. Iš aplinkinių negirdėjau, kad nemandagiai bendrautų.

  • Gydytoja maloniai bendravo telefonu, išklausė pageidavimą dėl svarbių vaistų ligoniui pratęsimo, suprato esamą situaciją. Ačiū už suteiktą pagalbą, jaučiamą nuoširdumą, dėmesį. Sėkmės!

  • Teko susidurti ,itin nemandagi .

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Eglė Damoševičiūtė?

Eglė Damoševičiūtė turi Medicinos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-23168. Licencija galioja nuo 2018-07-10.

Kaip žmonės vertina Eglės Damoševičiūtės darbą?

4 žmonės įvertino Eglę Damoševičiūtę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.