Edita Raičinskienė

5 (37 įvertinimai)

Apie Editą Raičinskienę

Edita Raičinskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Editos Raičinskienės licencijos numeris yra MPL-08181, licencija išduota 2006-06-16.

Atsiliepimai ir įvertinimai (37) 5

 • Tikra profesionalė ir kartu supratingas žmogus.

 • Šią gydytoją galima vertinti už tai, kad visuomet skiria pakankamai laiko išsiaiškinti ligos priežasčiai, atlieka visus būtinus tyrimus net atskirai neprašant, neskuba prirašyti visokių receptinių vaistų, kurių dažnai net nereikia. Labai rūpestinga, viską detaliai išaiškina kiekvienam pacientui, galbūt dėl to prie gydytojos kabineto neretai būna eilės, bet, manau, kartais verta ir palaukti dėl tokio gydytojos profesionalumo ir atsidavimo darbui.

 • gydytoja- profesionalas.keista kad dirba valstybinėje poliklinikoje.Išeitų į privačią- kruva klientu pas kui ją nueitų....

 • Labai rūpestiga gydytoja, maloni, išklausanti, patarianti. Dirba darbą pagal savo pašaukimą.

 • Visuomet rupestinga,maloni,viska paaiskina,pasiulo galimus gydymo variantus.

 • Labai gera gydytoja,visada priims patars.Pas ją užrašiau visus savo artimuosius bei bendradarbius,nei vienas nepasakė apie ją blogo žodžio,tik dėkojo už rekomendaciją. Artimas žmogus jau sirgo nepagydoma liga,tai pati atvažiuodavo į namus,patarė kaip mums elgtis šioje situacijoje. Už tai esam jai labai dėkingi.

 • Labai gera gydytoja

 • Laaabai gera gydytoja. Kad tik užtektų Jai pačiai sveikatos ir kantrybės.

 • tiesiog puiki gydytoja

 • Geresnės gydytojos savo profesionlumu, požiūriu į pascientą ir jo ligą neteko sutikti. daugiau butų tokių gydytojų sveikesni būtume.

 • Puiki gydytoja, profesionali, rūpestinga, atsakinga, nuoširdi. Gydytoja, kuri į pacientą pakelia akis ir jį mato, išklauso, o svarbiausia įsigilina į jo problemą. Taip, kartais reikia ilgiau kelias minutes palaukti, bet puikiai supranti, kad tų skirtų minučių matyt pacientui neužtenka, supranti, kad kai ir tau reikės, gydytoja ir tave priims neformaliai ir skirs laiko, kiek reikės. Sveikatos pačiai gydytojai.

 • Ji tiesio puikus žmogus, tai atsispindi ir darbe ir veide... talentinga gydytoja, ji dirba savo darbą. Labai dėkinga tiems, kurie man ją rekomendavo ir gydytojai už rūpestį

 • Dėmesinga, profesionali, konkreti, išsamiai paaiškina kas ir kodėl. Žodžiu, viskas šaunu, sėkmės gydytojai ir jos pacientams.

 • Konkreti, rūpestinga, pasiūlė pasidaryti tyrimus profilaktiškai, be problemų išrašo siuntimus pas kitus specialistus.

 • Maloni, rupestinga, nieko nepraleis, net menkiausio nusiskundimo. Nereikia prasyt net, kad tyrimus padarytu-padaro viska, kad tik bet kokio nusiskundimo priezastis issiaiskinti.

 • Rūpestinga, atidi ir labai geranoriška pacientui. Skiria tiek laiko, tyrimų ir kitų specialistų konsultacijų, kiek reikia išsiaiškinti ligos priežastį. Aiškiai, suprantamai paaiškina tyrimų rezultatus ir ligos bei jos gydymo eigą. Profesionali gydytoja.

 • Domisi pacientu ir pirmiausia megina issiaiskinti ligos priezastis, net jei tam reikia daugiau tyrimu. Maloniai ir mandagiai bendrauja.

 • Maloni ir labai rūpestinga gydytoja ir, manau, gerai išmano savo darbą.

 • Patinka gydytojos konkretumas, aiškūs trumpi atsakymai ir greita apžiūra, klausosi visų paciento išsakomų nusiskundimų. Turi gerai organizuotą ir griežtą bet teisingą med sesele. Yra teke ilgiau palaukti prie kabineto - piko metu. Yra teke gauti neigiama atsakyma sesute neprieme paciento, nes gydytoja nebeturejo laiko, bet man buvo paaiškinta situacija ir pasiūlytas kitas gydytojas.

 • Geresnio gydytojo nebuvau sutikęs. Nuoširdi, profesionalė, rūpinasi savo pacientais. 10 balų net nesvarstęs duodu.

 • Patys geriausi atsiliepimai. Nuostabi gydytoja. Dirba greitai. Žaviuosi.

 • Nuostabi gydytoja, tikrai labai džiaugiamės, kad mūsų dukrytė yra pas ją. Visada skiria pakankamai daug laiko pacientui, išsamiai atsako į visus rūpimus klausimus. Kas man labiausiai patinka, kad ji girdi tėvus, todėl kur reikia nuramina, kur reikia numato visokius scenarijus ir pataria kaip elgtis vienu ar kitu atveju. Labai sutampa ir gydymo požiūris, tikrai gal būtų paprasčiau išrašyti antibiotikus ir sėdėti ramiai, bet daktarė visada įvertina būklę, ir nepuola jų iškart išrašinėti. Ir jau kelintą kartą jos strategija gydant vaiką pasiteisina! O dėl seselės Reginos-taip griežta, tačiau todėl ir yra tvarka, niekas nesibrauna pas daktarę ir todėl gydytoja ramiai dirba savo darbą. Regina taip pat galima drąsiai pasitikėti, jei daktarė užimta, paprašysiu jos paklausti -tikrai nepamirš. Abi atsakingai dirba savo darbą!

 • Gyd. Edita Raicinskiene labai atidi, skiria laiko net it smulkiausiems nusiskundimams, paaiskina apie sveika gyvensena, skiria antibiotikus Tik tada Kai butina. Gydytoja skiria daug laiko pacientams todel susidaro eiles, bet turi griezta ir gerai organizuota slaugytoja, kuri sureguliuoja srautus. Ju duetas tikrai gerai dirba ir gydo.

 • Nuostabi gydytoja! Tiesa grieztoka, bet labai konkreti! Stengiasi diagnozuoti liga ir nuosirdziai pagelbeti pacientui. Nevengia pasiskaityti turimu enciklopediju ir placiau pasidometi del paciento diagnozes. Visad isklauso ir pataria.

 • Nuostabi gydytoja - rūpestinga, intelektuali, maloniai bendrauja.

 • Pritarsiu komentarui, kad E.Raičinskienė – pati geriausia specialistė, gydytoja, ir žmogus kokių reta! Be galo darbšti, patyrusi, dėmesinga, švelni ir maloni su mažais vaikais, atsakingai nustato diagnozes, siunčia pas reikiamus specialistus, duoda tikslius nurodymus, konkrečiai, paprastai ir labai aiškiai atsako į visus paciento klausimus. Lankomės visa šeima ir rekomenduojame ją kitiems! Didžiausios jai sėkmės ir kantrybės! E.Š.

 • Labai gera daktare. Visa laika isklausineja, pataria,siuntimus duoda jei kur reikia,maloni ,atsakingai ir saziningai dirba savo darba. Esu patenkinta

 • puiki gyditoja

 • Pirmiaiusia puiki moteris žmogiškumo bendravimo prasme ir labai gera specialistė bei įsiklausanti, jautri ir t.t.

 • Fantastinė mano gydytoja, labai džiaugiuosi, kad gydausi pas ją. Visuomet profesionali, kruopšti ir rūpestinga. Apskritai kalbant, turėtų būti sutvarkyta užsirašymų tvarka, kad žmogus pakliūtų pas gydytoją paskirtu laiku, o ne po valandos ar pusantros.

 • Labai džiaugiuosi, kad ji mano gydytoja, ir kaip specialistė ir kaip žmogus yra puiki. Visada išklauso, pataria, nusiunčia pas kitus gydytojus esant reikalui, nereikia maldaut siuntimu ir pan. Yra labai nuoširdi, supratinga, niekada nekelia tono, kruopščiai apžiūri. Didžiausios sėkmės jai!

 • puiki gydytoja. visada nuodugniai patikrina ir visalaik suteikia tikslia, aiskia, suprantama informacija. Atsakingai rupinasi pacientu. Aciu jai!

 • Tai šeimos gydytoja iš kurios tikrai ko turėtų pasimokyti kitų poliklinikų "gydytojai". Kiekvieną kartą išeini ne tik supratęs savo ligą, bet ir išmokęs medicinos :)

 • Labai profesionali ir atidi gydytoja. Taip pat puiki seselė. Ačiū Jums!

 • Nuostabus žmogus, rūpestinga, atidi, išklauso, pataria. Puiki Gydytoja, sveikatos jai pačiai. Ačiū daktare!

 • Rūpestinga, įžvalgi gydytoja. Tiesą sakant niekaip negaliu apsispręsti išeiti iš šios poliklinikos dėl tikrai daugelio kitų šios įstaigos gydytojų aplaidumo ir nepagarbos pacientui. Mano manymu, Edita yra viena iš nedaugelio gydytojų, kuri laikosi Hipokrato priesaikos ir pasirengusi padėti visiems, kurie į ją kreipiasi. Sėkmės ir kantrybės!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Edita Raičinskienė?

Edita Raičinskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08181. Licencija galioja nuo 2006-06-16.

Kaip žmonės vertina Editos Raičinskienės darbą?

37 žmonės įvertino Editą Raičinskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.