Edita Puodžiuvienė

4.2 (5 įvertinimai)

Apie Editą Puodžiuvienę

Edita Puodžiuvienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Editos Puodžiuvienės licencijos numeris yra MPL-05675, licencija išduota 2004-12-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 4.2

  • Nuostabi gydytoja,nuoširdi,viską paaiškino išsamiai,suprantamai.Didelis AČIŪ !!!

  • Labai maloni ir geraširdiška gydytoja. Puiki tiek kaip kompetetinga specialistė, tiek kaip žmogus. P.S. Chebra, jei visi daktarai tokie bűtų, Lietuva taptų kur kas bei laimingesnė!!!

  • Puiki Gydytoja, nuostabus Žmogus, išklausiau nuoseklų ir išsamų paaiškinimą visais rūpimais klausimais. Ačiū!

  • Kuo daugiau tokių nuoširdžių gydytojų.

  • Labas rytas. Net negaliu pasakyti, kad lankiausi pas šia gyditoją, nes praktiškai pralaukiau 3 valandas ir jos nemačiau, slaugytoja padare pora tyrimu, tada vėl laukiau tada ilašino lašiukus, kad išplėsti vyzdžius ir pasirodo, kad veltui nes dar po lašinimo veltuo prasedėjau prie gyditojos kabineto, o kai slaugytoja pasake užeiti užėjau net nespejau atsisėsti jau gyditoja pakeltu tonu man teigia, kad ji man nieko negali padeti, jūs turit eiti pas ta pačia gydolitoja visada, nors tokios neturiu, pas kuria galėčiau nuolatos eiti. Kai registravausi pas gyditoja nebuvo parašyta, kad ji teikia konsultacija tik su kataraktos gydimu ir panasiai, registravausi kaip pas akiu gyditoja kaip visada, taciau gyditoja net nesugebejo vos atvykus iškarto pasakyti, kad man konsultacijos nesuteiks, o pralaukiau 3 valandas ir išvados apie gyditoja tai ne kokios. Realiai atejau po 3 valandu uzejau i kabinetą 1 minute jos šiurkštaus pokalbio su manim kad ji nekonsultuoja pacientu del akiu ligu gyditoji, buvau šoke ir išėjau. Pirma karta gyvenime tokia sitiacija kad tos srities gyditojas net negali nieko pakomentuoti apie regejima. Toks didelis nusivylimas ir tikrai rekomenduoju eiti pas tokia nekompetetinga gyditoja. Baisu. O slaugytoja tai labai maloni buvo.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Edita Puodžiuvienė?

Edita Puodžiuvienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05675. Licencija galioja nuo 2004-12-30.

Kaip žmonės vertina Editos Puodžiuvienės darbą?

5 žmonės įvertino Editą Puodžiuvienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.2/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.