Edita Marija Pajėdienė

4.7 (14 įvertinimų)

Apie Editą Mariją Pajėdienę

Edita Marija Pajėdienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Editos Marijos Pajėdienės licencijos numeris yra MPL-05980, licencija išduota 2005-01-05.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 4.7

 • Labai maloni, taktiška, atidi akių gydytoja. Kaip tik vakar vedžiau sūnų pas gerb. Pajėdienę, profesionali konsultacija, užrašiau ir dukrytę pas ją. Puiki Gydytoja iš didžiosios raidės. Tolerantiška, išmananti savo darbą, atsidavusi ligoniams. Tikrai rekomenduojame kaip puikų specialistą. Vienintelė bėdelė-ilgos eilės, bet pas gerą specialistą jos visada ilgos. Verta palaukti, jei nera extra būtinybės. Ačiū, gerb. Gydytoja. Pagarbiai, Emilio mama.

 • Gražiai bendrauja su vaiku. Viską patikrina ir pakomentuoja. Tikra gydytoja profesionalė. 10 balų! Rekomenduoju!

 • Puiki gydytoja, pas kurią lankiausi nekartą. Rekomenduoju.

 • Labai jautri paciento problemai gydytoja. Visapusiškai ištyrė ir paaiškino kas mūsų akelėms ir ką toliau daryti. Nuoširdžiai dėkojame šiai puikiai gydytojai. N.B. Tumėnai

 • Kartu su mamyte įsitikinome, kad Jūs mylite savo darbą, gerbiate ir nuoširdžiai gydote pacientus. Ačiū Jums, Gydytoja!

 • Kompetetinga, maloni, paprasta ir jautri gydytoja. Į visus klausimas atsako aiškiai ir suprantamai. Jei reikės, tikrai vėl eisiu pas ją.

 • Griežta, dalykiška, atvira, kompetentinga. Kalba pacientams suprantama kalba, nėra neaiškių terminų. Greitai suprato ligos priežastį, nukreipė pas reikiamus specialistus.

 • turiu pripazinti man pasiseke , kad pas ja papuoliau , turejau problemu su viena akim , tai gydytojos profesionalumo deka dabar viskas gerai .Labai jai dekinga.

 • Puiki gydytoja.Konkreti ,dalykiska. Aciu . Man patiko.

 • 1 kartą kai pas ją buvau, labai patiko. Rekomendavau draugams. 2 kartą, nebepatiko. internetu užsiregistravau, laukiau ir sau patogaus laiko (2 mėn.). Tiesiai iš darbo nuėjau, nepriėmė, neturėjau pasiėmusi siuntimo, pamiršau.... pasiūlė registrutis pas gydytojus kur taip ilgai laukti nereikia...

 • Kaip gydytoja pakankamai nebloga Be dovanėlių dėmesio ligoniui žymiai mažiau. Pacientams galėtų nerodyti savo blogos nuotaikos, nes ateini į tokią įstaigą gydytis , o ne stebėti ir taikytis prie gydytojo nuotaikų.

 • Nepaprastai jautri ,paprasta, labai rūpestinga, labai atsidavusi savo profesijai aukštos kvalifikacijos GYDYTOJA. Ačiū Jums .

 • Aukštos kvalifikacijos, rūpestinga, labai paprasta ir jautri gydytoja.Daugeliui gydytojų turėtų būti sektinu pavyzdžiu.

 • Nenustatė diagnozės. pasakė senatvė,Nors apsilankius pas kitą gydytoją buvo nustatyta diagnozė ,bet gydymas buvo pavėluotas ir nieko nebuvo galima padaryti

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Edita Marija Pajėdienė?

Edita Marija Pajėdienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05980. Licencija galioja nuo 2005-01-05.

Kaip žmonės vertina Editos Marijos Pajėdienės darbą?

14 žmonių įvertino Editą Mariją Pajėdienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.