Apie Editą Kazėnaitę

Edita Kazėnaitė turi Gydytojo klinikinio farmakologo licenciją. Editos Kazėnaitės licencijos numeris yra MPL-24710, licencija išduota 2020-07-01.

Editos Kazėnaitės licencijos

Edita Kazėnaitė turi šias licencijas:

Gydytoja klinikinis farmakologė
Licencijos Nr.: MPL-24710
Spaudo Nr.: 21453
Įsakymo data: 2020-07-01
Gydytoja gastroenterologė
Licencijos Nr.: MPL-09831
Spaudo Nr.: 21453
Įsakymo data: 2007-08-14

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 3.3

  • Puiki specialistė, gavau reikiamą gydymą, ačiū!

  • Sergant mielodisplastiniu sindromu, darant tyrimus, aptiko hepatitą C. Kreipiausi pas gastroenterologę doc. Editą Kazėnaitę "Santaroje". Gydytoja paskyrė moderniausius vaistus ir tikiuosi po mėnesio gerų rezultatų. Dėkoju gydytojai ir jos komandai už parodytą tinkamą dėmesį, profesionalumą ir nuoširdumą. Pagarbiai, Vytautas, Kaunas

  • Dėmesinga ir profesionali gydytoja. Turiu rimtų sveikatos sutrikimų , todėl dažnai tenka lankytis poliklinikoje.Ačiū gydytojai už rūpestingumą.

  • Maloni ir rūpestinga gydytoja.

  • Labai šalta ir tyli daktarė. Toks vaizdas susidarė, kad neklausė ką jai sakau ir norėjo kuo greičiau užbaigti vizitą... Išvadose parašė, kad šiuo metu būklė pagerėjus, nors tai netiesa... Išrašė jau darytus tyrimus...ir kai rezultatai atėjo geri, viską nurašė ant dirglios žarnos sindromo... praleidau skambutį, kurio metu turėjo pasakyti išvadas ir gydymą...bandžiau pati susisiekti, bet nepavyko... Registratura pasakė, kad išsiuntė laišką su diagnoze ir gydymu paprastu paštu... Laiskas mane pasiekė tik po 2sav...Nuo skirtų vaistų pradėjo baisiai skaudėti skrandį ... Likau ant ledo susisiekti su daktare neišeina, apie vaistus pasikonsultuoti neturiu su kuo... savijauta negerėja... Jaučiuosi nusivylusi ir palikta likimo valiai... Ir dar konsultacija buvo mokama...

  • Gydytoja labai nuvylė dėl sudaryto mitybos plano, nes jo net nebūtų galima pavadinti mitybos planu. O po atsiųsto "mitybos plano" net nebeatrašinėjo į mano parašytą laišką (bandžiau pasidomėti ar rekomenduojama/vengtina lentelė čia visas mitybos planas). Paslauga buvo mokama.

  • Labai nuvylė. Sumokėjus už konsultaciją gydytoją mačiau išvis kokias 4 minutes, vieną kart buvo tik paskirtas echoskopas, kitą tiesiog paduoti receptai ir viskas nurašyta,, stresui '' net nepaklausus ar aš jį patiriu. Vizitą nori užbaigti kuo greičiau vengdama ką nors aiškinti. Paskirti vaistai netinkami, net nepasiūlė pasidaryti kraujo tyrimų, teko kreiptis į kitą kliniką, kur iškart gavau reikiamą pagalbą, tyrimus ir gydytojas įsigilino į mano problemą skirdamas tam pakankamai laiko.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Edita Kazėnaitė?

Edita Kazėnaitė turi Gydytojo klinikinio farmakologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-24710. Licencija galioja nuo 2020-07-01.

Kaip žmonės vertina Editos Kazėnaitės darbą?

7 žmonės įvertino Editą Kazėnaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.