Dovilė Stravinskienė

5 (12 įvertinimų)

Apie Dovilę Stravinskienę

Dovilė Stravinskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Dovilės Stravinskienės licencijos numeris yra MPL-16921, licencija išduota 2011-06-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 5

 • Labai maloni, profesionali, rūpestinga gydytoja. Pataria net tada, kai atrodo, kad jai nepriklausytų to daryti.

 • Viena rūpestingiausių gydytojų, pas kuriuos išvis teko lankytis gyvenime tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos šalyse. Visada maloni ir atidi - nesvarbu, ar vizitas 7:30 ryte, ar 19:00 vakare. Skiria pakankamai laiko išklausyti ir apžiūrėti pacientą, stengiasi ieškoti priežasčių ir taikyti į jas, o ne į simptomų gydymą. Siunčia nuodugnesniams tyrimams pas savo srities specialistus ir akcentuoja gyvenimo būdą ir poilsio-darbo režimą. Esu nuoširdžiai dėkinga ir laiminga, kad turime tokių gydytojų Lietuvoje. Labai ačiū, gydytoja!

 • Pati nuostabiausia gydytoja kiek teko patirti. Ypatingai gilinasi į situaciją, užsako visus reikiamus tyrimus ir dar daugiau, neįsivaizduoju ar galėtų būti geriau. Ačiū iš visos širdies.

 • Nuostabi gydytoja kuri visada pasiruosus padeti ☺

 • Gydytojos Dovilės Stravinskienės darbo kokybę lyginu su Centro poliklinikos šeimos gydytojos Audronės Gudaitytės darbo kokybe.

 • D. Stravinskienė į mano sveikatos problemas gilinosi iš esmės, neapsiribodama tik 'verbaline' diagnostika. Taip pat, išrašė reikalingus siuntimus, rekomendavo ne tik aukštesnio lygio gydytojus, bet ir tas gydymo įstaigas, kurios potencialiai suteiktų paslaugas per trumpiausią laiką. Po gydymo suteikė pagrindines mitybos ir gyvenimo būdo rekomendacijas, kad išvengčiau pakartotinio susirgimo. Susidariau įspūdį, jog gydytoja yra nuolat užimta, tad stengiasi eiti prie esmės per trumpiausią įmanomą laiką. Kai kam gali nepatikti, jog į kai kuriuos paciento paverkšlenimus žiūri skeptiškai arba mandagiai paignoruoja. Taip pat, neskuba skirti 2 sav. nedarbingumo dėl lengvos meteorizmo formos.

 • A. Gudaitytės atveju, man buvo teikiamos ne gydymo paslaugos, o jų imitacija. Esu geranoriškas ir ramaus būdo, tačiau su manimi bendravo kraštutinai familiariai, traumos apžiūrą ketino atlikti nepakeldama akių nuo stalo, tačiau po griežto pareikalavimo ją atliko demonstratyviai atmestinai.

 • Labai maloni gydytoja, jaučiasi, kad jai nuoširdžiai rūpi paciento sveikata, neskiria antibiotikų be reikalo, visapusiškai apklausia.

 • Puiki gydytoja! Skiria pakankamai laiko pacientui, išklauso, pataria, o kas svarbiausia neskiria iškart antiobiotikų. Problemą siekia išspręsti, siunčia tyrimams. Esam labai patenkinti ir tikrai rekomenduojam!

 • Gydytoja labai patiko. Pasirodė rūpestinga, atsakė į visus klausimus, pati daug jų uždavė ir gerai nustatė diagnozę. Vaistų ir dozės neskyrė "iš lempos" kaip kartais gydytojai mėgsta, o pasitikrino ir vaistų sudėtį, ir dozės dydį. Pasirodė, kad rūpiu jai kaip pacientė ir man tai patiko.

 • Viena iš gydytojų, kuriai rūpi ligonio sveikata.

 • Super gydytoja :-)

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Dovilė Stravinskienė?

Dovilė Stravinskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-16921. Licencija galioja nuo 2011-06-29.

Kaip žmonės vertina Dovilės Stravinskienės darbą?

12 žmonių įvertino Dovilę Stravinskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.