Dovilė Pranytė

5 (9 įvertinimai)

Apie Dovilę Pranytę

Dovilė Pranytė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Dovilės Pranytės licencijos numeris yra MPL-22250, licencija išduota 2017-07-04.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • Nuostabi gydytoja, - profesionali, maloniai bendraujanti, detaliai ir aiskiai pasako diagnoze, netaupo darbo laiko, atlieka visus reikiamus ir galimus tyrimus, 100 proc. atsidavusi savo darbui.

  • Atvykau pagal skubios pagalbos tvarką į Santaros klinikas, kur buvau nukreipta į akių ligų skyrių pas gydytoją Dovilę Pranytę. Gydytoja kruopščiai, atsakingai atliko apžiūrą ir tiksliai nustatė diagnozę - užpakalinė stiklakūnio ašoka. Esu labai dėkinga gydytojai už jautrumą, profesionalumą ir priežiūrą. Sėkmės Jums, gydytoja, ir rekomenduoju 100% !

  • GERAI IŠMANANTI SAVO DARBÄ„ ,KVALIFIKUOTA MOTYVUOTA SÄ„ŽININGA DARBŠTI---su pacientais elgiasi draugiškai skiria visą paskirtą laiką jų apžiūrai ..Malonu lankytia pas ją nes visuomet patars padrąsins Esu labai patenkinta jos bendravimu ir gydymu .AČIŪ DAKTARE JUMS....

  • Nuostabi daktarė :) Ir su dirbanti sesutė šauni !!!!:))))

  • Nustebino gydytojos siltumas, linksmumas, profesonalumas. Sekmadienio nakti atvezus vyra su voko zaizda buvome labai greitai priimti, zaizda mano manymu susiuta puikiai, viskas isaiskinta. Gydytoja ir jos sesele komanda kaip vienas kumstis. Abi labai jaunos, bet puikiai atliekancios darba. Sekmes joms!

  • Puiki gydytoja!

  • Atvykau pagal skubios pagalbos tvarką dėl, kaip dabar jau žinau, trūkusios kapiliarinės kraujagyslės netoli regos nervo. Gydytoja iš karto apžiūrėjo mane pagal minėtą tvarką, o vėliau dar skyrė laiko atlikti nuodugnų oftalmologinį patikrinimą. Taigi, nors atvykau skubos tvarka, tuo pačiu gavau ir išsamią akių gydytojo konsultaciją.

  • Gydytoja minėjo, kad myli savo darbą (reta pastaba dirbant į penktadienio naktį) dėl daugelio skirtingų oftalmologinių situacijų tarp pacientų. Manau, kad tai turėtų savaime atspindėti ir gerą darbo kokybę.

  • Bet, viską pasakant, privalu paminėti, kad mano problemai nereikėjo jokio gydymo.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Dovilė Pranytė?

Dovilė Pranytė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-22250. Licencija galioja nuo 2017-07-04.

Kaip žmonės vertina Dovilės Pranytės darbą?

9 žmonės įvertino Dovilę Pranytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.