Dovilė Buteikienė

5 (7 įvertinimai)

Apie Dovilę Buteikienę

Dovilė Buteikienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Dovilės Buteikienės licencijos numeris yra MPL-11480, licencija išduota 2008-08-18.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 5

  • Profesionali ir kompetetinga gydytoja, atidžiai apžiūrėjo ir paskyrė gydymą. Tiek gydytoja, tiek seselė labai maloniai ir pagarbiai bendrauja su pacientu, išsamiai atsako į kylančius klausimus, paaiškina kiekvieną apžiūros/procedūros žingsnį nesukeldama pacientui jokio streso ir sukurdama ramią atmosferą vizito metu.

  • Gydytoja profesionali, atidi, paslaugi, atsakinga. Aš jau metus laiko gydausi regos sutrikimus - geltonosios dėmės degeneraciją. Dėkoju gydytojai ir seselei už nepriekaištingai atliekamą darbą. Mane stebino rodomas nuoširdumas kiekvienam pacientui, nepriklausomai nuo amžiaus ir didelio ligonių skaičiaus. Gydytoja Dovilė Buteikienė verta aukščiausio profesionalaus įvertinimo. Nuoširdus ačiū nuo Danutės Sklenienės.

  • Nuostabi gydytoja,maloni,supratinga,viską išaiškino .Rekomendouju kreiptis visiems ,kam reikalinga pagalba.Aciū gydytojai

  • Noriu nuoširdžiai padėkoti gerb. gydytojai Dovilei Buteikienei už profesionalų gydymą, rūpestinga priežiūrą ir nuoširdų domėjimasi paciento savijauta. Gydytoja nepaisant paciento amžiaus suteikia pilnavertišką ligos diagnozavimą, gydymą ir priežiūrą, labai aiškiai bei išsamiai išdėsto esamas sveikatos problemas bei galimus gydymo metodus, pasitaria su pacientu ir padeda priimti veiksmingiausius sprendimus gydymui. Labai rūpestinga, tikra profesionalė savo srityje.

  • Nuoširdžiai rekomenduoju šią gerb. gydytoją.

  • Su nuoširdžia padėka, pacientė Viktorija Jonaitienė

  • Gydytoja labai profesionali ir maloni. viska suprantamai paaiskina. Galimatikdekoti

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Dovilė Buteikienė?

Dovilė Buteikienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11480. Licencija galioja nuo 2008-08-18.

Kaip žmonės vertina Dovilės Buteikienės darbą?

7 žmonės įvertino Dovilę Buteikienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.