Donatas Kisielius

4.6 (11 įvertinimų)

Apie Donatą Kisielius

Donatas Kisielius turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Donato Kisieliaus licencijos numeris yra MPL-18038, licencija išduota 2012-07-25.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 4.6

 • Džiaugiuosi ,kad Panevėžyje turime tokį daktarą kaip Donatą Kisielių ,kuris išklausė mano problemas , procedūros metu paaiškino tiek dirbusi sesutė , tiek daktaras kada iškvėpti ir įkvėpti.Sakau ačiū daktarui ir sesutei jų dėka nebuvo tokia ir baisi procedūra.

 • SAVO SRITIES SPECIALISTAS. Nuodugniai gilinasi į žmogaus problemas, skiria daug laiko, stengiasi ieško pagalbos, kitų specialistų patarimų. Viską aiškiai išaiškina. Nesu tokio sutikus gero gastroenterologo (nors beveik visus Šiauliuose) aplankiau..Sėkmės tobulėjime gydytojui!!! Ačiū, jei kils problemų..tik pas šį gydytoją.

 • Labai atsakingas, tikras savo srities specialistas, kad daugiau būtų tokių gydytojų! Super gydytojas šimtaprocentinės rekomendacijos! Dar kartą didžiulis AČIŪ už puikiai atliktą tikrai nelengvą operaciją (RCP)

 • Labai geras gydytojas! Atsargus, švelnus, rūpestingas. :)

 • Labai rūpestingas, profesionalus, nuostabus gydytojas. Atsiliepimai patys geriausi. Be galo dėkinga Jam, kad įkalbėjo atlikti tyrimą, kurio žiauriai bijojau. Lenkiu galvą prieš Jį. Dar kartą Ačiū.A.

 • Labai malonus gydytojas. Rekomenduoju :)

 • Puikus gydytojas, savo srities specialistas, šiltai bendraujantis.

 • Kompetetingas ,malonus jaunas gydytojas.Paaiskina ir atsako i klausimus.Tyrima atlieka issamiai ir neatmestinai.Dekui :)

 • SUPER GYDYTOJAS! Visiems rekomenduočiau-puikus gastro srities specialistas! Ačiū,Jums Gydytojau!

 • Gydytojas atliko skrandžio tyrimą ir galiu pasakyti Ačiū, nes tikrai paaiškino kas yra negerai ir kaip galima sumažinti simptomus, suprantama mums žmonėms kalba. Buvau maloniai nustebinta, nes ne iš visų gydytojų sulaukiame paaiškinimų.

 • Procedūrą atliko, bet man asmeniškai gydytojas grubus ir nieko nepaaiškina. Net su juo dirbusi sesutė nepaaiškino kaip kvėpuot, kam pasiruošt. O procedūros metu buvo labai sunku, kosėjau, o gydytojas tik "nekosėk". Tiesiog pasibaisėjau. Po procedūros ikišo išvadą ir nieko nekomentavo. Sesutė dar pasijuokt spėjo, nes matė, kad sunkiai pernešiau procedūrą. Supratingumo ir kompetencijos 0. Eisiu tik privačiai ir geriau sumokėsiu 40 eur už konsultaciją, nei pas tokius gydytojus eisiu, kurie nemoka bendraut ir neturi jokios empatijos pacientams.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Donatas Kisielius?

Donatas Kisielius turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-18038. Licencija galioja nuo 2012-07-25.

Kaip žmonės vertina Donato Kisieliaus darbą?

11 žmonių įvertino Donatą Kisielius. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.