Deividas Jurevičius

5 (9 įvertinimai)

Apie Deividą Jurevičius

Deividas Jurevičius turi Šeimos gydytojo licenciją. Deivido Jurevičiaus licencijos numeris yra MPL-17802, licencija išduota 2012-07-11.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • Labai dekojame siam gydytojui, kuris nuosirdziai rupinasi savo pacientais ir dirba is pasaukimo.

  • Rekomenduoju šį šeimos gydytoją. Savo srities specialistas ir iš esmės atsidavęs savo darbui, net nekalbant apie tai, kad lieka ilgiau nei trunka darbo laikas. Visada gilinasi į nusiskundimus, bando išsiaiškinti ir išgydyti esamą problemą, siunčia pas kitus specialistus, grįžus pasiteirauja apie vizitą ar paskirtą gydymą. Kompetencija, malonus bendravimas, gera nuotaika priklauso šiam gydytojui.

  • Geriausias paprasciausias greitas zinantis darbo specifika moka reikalui esant puikiai isnaudoja jam skirtas rezidentes skirdamas uzduociu kuomet pats laisvai minutei gali istrukti is kabineto taip puikiai sis daktaras ir rezidentem demesi skiria ir gryzus jam i kabineta abipuse nauda rezidentem laisvai sekundelei sutvarkyti kazkokius iskilusius poliklinikos reikalus gali istrukti Daktaras Deividas Jurevicius yra beje ir puikus zmogus idomi asmenybe bei geras ir jau per 6 metus jam atejus matesi kad naujokas dabar jau tikras savo srities specialistas visada malonu pas toki daktara uzeiti man kaip paciantui tai tiek :)

  • Labai geras daktaras

  • Dėkui

  • Geras gydytojas. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog gal ir nėra profesionalus, bet jau pirmo mapsilankymo pabaigoje, pakeičiau nuomone. Vislaik klausinėja, paklausia kaip sekėsi pas specialistus, duoda visai gerus patarimus ir t.t Rekomenduoju.

  • Mano močiutė liepė pas jį užsirašyti ir nepasigailėjau! Eikite pas Jurevičių visi!

  • Super gydytojas!

  • Pabai malonus gydytojas! Moka bendrauti su pacientu, jo dėka man buvo rasta liga, kurios kiti gydytojai nesugebėjo diagnozuoti ir pagaliau pasveikau. Perrašiau pas jį visą savo šeimą.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Deividas Jurevičius?

Deividas Jurevičius turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17802. Licencija galioja nuo 2012-07-11.

Kaip žmonės vertina Deivido Jurevičiaus darbą?

9 žmonės įvertino Deividą Jurevičius. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.