Daumantė Baranauskienė

5 (8 įvertinimai)

Apie Daumantę Baranauskienę

Daumantė Baranauskienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Daumantės Baranauskienės licencijos numeris yra MPL-02222, licencija išduota 2004-10-20.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 5

  • Labai gera daktare aciu :)

  • Puiki daktare kuri dirba tikrai iš pašaukimo. Įsigilina į žmogaus problemą ir smulkiai ją išaiškina bei ištyria.

  • Rekomenduoju

  • Ačiū šiai gydytojai, nesu mačiusi ant tiek besirūpinančios savo pacientais daktarės. AČIŪ JŪMS GYDYTOJA, JUS TIKRU TIKRIAUSIA HIPOKRATO PASEKEJA. Kreipkites tik į šią gydytoją, jaigu Jūms rūpi Jūsų giminių sveikata. Stiprybes, ir kantrybės Jūms daktare, su tokią valdžią, kurią dabar turite. Tikimes , jog pagaliau ir ji supras koki auksą turi savo gretuose. Tik nepalikite mūsų, pacientų XI poliklinikos be Jūsų, maldaujam. Su didžiausia pagarba, Jusū pacientai

  • puiki specialistė,puikus žmogus.labai atidi ,rūpestinga. poliklinikoi manau pati geriausia specialistė.ačiu kad yra tokių gydytoju.

  • Labai puiki gydytoja, atidi ir maloni.

  • Puikus žmogus, nuostabus specialistas. Ačiū tokiem daktaram

  • labai gera gydytoja

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Daumantė Baranauskienė?

Daumantė Baranauskienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-02222. Licencija galioja nuo 2004-10-20.

Kaip žmonės vertina Daumantės Baranauskienės darbą?

8 žmonės įvertino Daumantę Baranauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.