Danutė Tabokienė

5 (8 įvertinimai)

Apie Danutę Tabokienę

Danutė Tabokienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Danutės Tabokienės licencijos numeris yra MPL-14156, licencija išduota 2009-05-08.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 5

  • Daktare visai maloni pasako ko reika atsako ivisius klausimis

  • Superinė gydytoja! Nežiūri amžiaus, gydo visus kaip priklauso!

  • Fantastiška gydytoja. Visada konsultuoja bet kokiu klausimu. Labai dėkinga esu jai

  • Visada išklauso ir profesionaliai bei žnogiškai pataria. Nekiša nereikalingų vaistų o tyrimams siunčia tiek kiek reikia. Jei nebūtų daktarė- sakyčiau kad turiu gerą draugę pas kurią einu patarimo sveikos gyvensenos klausimais. Vienintelis šios gydytojos trūkumas- ilgos eilės. Pagal turimo talono laiką priima maždaug po 2 valandų.

  • šauni gydytoja,kad visos tokios būtų

  • Visada isklauso, demesinga, duoda tyrimus retai siuncia pas specialistus- jei prasai israso siuntima.

  • Kompetetinga specialiste, puikus zmogus. Sekmes ir kantrybes gydant mus - ligonius.

  • niekada neatsako, jei susirgai, gali kreiptis ir nesiregistravęs - visada busi priimtas, visada bus suteikta pagalba. Nuoširdus ačiū.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Danutė Tabokienė?

Danutė Tabokienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-14156. Licencija galioja nuo 2009-05-08.

Kaip žmonės vertina Danutės Tabokienės darbą?

8 žmonės įvertino Danutę Tabokienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.