Danutė Gėgžnienė

2.8 (9 įvertinimai)

Apie Danutę Gėgžnienę

Danutė Gėgžnienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Danutės Gėgžnienės licencijos numeris yra MPL-11806, licencija išduota 2008-11-14.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 2.8

  • Pirma išsamiai ištyrė ieškojo viduje alergijos priežasčių o neradus nustatė nerviniu pagrindu kylančias tieisog baisios alesrigos priežastis. Išvardino ką reikia pašalinti ir kad neliesti veido rankomis. Viskas! ESU SVEIKA

  • Labai šilti vizitai labai greitai daktarė priėmė

  • Esu nusivylusi ja, labai įžuliai ir nekompetetingai bendrauja:yra pavadinusi višta,aprėkusi,kad nemokyčiau kaip reikia jai dirbt,o esu tik pasakiusi,kad aš jums tik palieku atsakymą,tai apšaukė mane. Su dideliais nugaros skausmais ir verkianti paprašiau, kad padarytų kraujo CRB,tai pasake,kad yra per brangu...kažkoks apsurdas!!!!Yra buvęs man uždegimas,dėl to ir prašiau. Mėgsta savo nuožiūra skirt vaistus,neįsigilinus iki galo į problemą. Vienu žodžiu, ieškau kitos gydytojos,kad nuo jos pabėgt.

  • Iškart reaguoja į problemą, ieško sprendimo, paslaugi, atsako į rūpimus klausimus.

  • Neadekvati gydytoja, nemoka bendrauti su pacientu, nesuteikia informacijos, drąsko akis ir kalba necenzūriniais žodžiais. Jeigu mūsų Lietuvoje bus daugiau tokiu gydytoju mirsime visi nelaiku

  • Atėjau su dilgėline. Buvo visas kūnas isbertas ir niežejo. Pasiskaičius internete diagnozę pasakiau daktarei, kad man kogero dilgėline ir paprašiau siuntimu tolimesniems tyrimams. Daktarė apšaukė mane ir sakė pakeisk skalbimo priemones, tai juo jų alergija. Siuntimu negavau, išėjau apsiverkus ir pažeminta. Iškart persiprašau pas kitą dakate kuri kaip pat davė siuntimą pas specialistus ir dabar esu sveika.

  • Nerekomenduoju, nes bendravo chamiskai, neatsake i mano klausymus. Ilgai laukiau vizito.

  • Gydytoja nekompetetingai žiūri į darbą.Turint problemų su aukštu spaudimu paprašius siuntimo pas kardiologą pradėjo šaukt ir keiktis. Vietoj kardioligo rekomendavo purvo vonias....ir prakalbėjo apie savo šeimos spa pomėgius.Niekam nerekomenduočiau.

  • Klykianti ir diagnozės nenustatė .be talino nors ir sergantis neieisi .labai nemaloni.užsipuls ir daugiau nieko.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Danutė Gėgžnienė?

Danutė Gėgžnienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11806. Licencija galioja nuo 2008-11-14.

Kaip žmonės vertina Danutės Gėgžnienės darbą?

9 žmonės įvertino Danutę Gėgžnienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 2.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.