Danielius Serapinas

5 (31 įvertinimas)

Apie Danielius Serapiną

Danielius Serapinas turi Šeimos gydytojo licenciją. Danieliaus Serapino licencijos numeris yra MPL-11134, licencija išduota 2008-07-01.

Danieliaus Serapino licencijos

Danielius Serapinas turi šias licencijas:

Gydytojas genetikas
Licencijos Nr.: MPL-07161
Spaudo Nr.: 23458
Įsakymo data: 2005-07-11
Šeimos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-11134
Spaudo Nr.: 23458
Įsakymo data: 2008-07-01

Atsiliepimai ir įvertinimai (31) 5

 • Dekoju uz nuosirduma(pazistu nuo 2008m),be galo atidus,atsakingas ir mielas gydytojas/negaliu net zodziais apsakyti,kaip gera bendrauti62994....laukiausi kudikellio..tik geriausi atsiliepimai! Kad daugiau tokiu gydutoju butu!!! Su pagarba odontologe Raimonda Petrauskaite

 • Nuostabus žmogus. Nors eilės pas šį gydytoją nežmoniškos, tačiau užklausius asmeniškai, sutiko priimti jau po kelių dienų. O mano atveju tai buvo labai svarbu. Nuoširdus dėkui šiam gydytojui už žmoniškumą.

 • labai nuostabus daktaras paaiskina viska supratingas.

 • labai rupestingas

 • Labai profesionalus ir rupestingas gydytojas. Matosi, kad gerai ismano savo darba, domisi paciento problema. Tokiu savo darbui atsidavusiu gydytoju tikrai nera daug.

 • nerealus gydytojas, keista, kad dar siais laikais dar yra tokiu gydytoju.

 • Labai geras gydytojas. Panevėžyje turėjome problemų su Prisca rezultatais, buvo blogai pateikti echoskopo paskaičiavimai kurie parodė Dauno sindromo riziką, buvo daug nerimo kuris vos nesibaigė persileidimu, kol neatvažiavom pas gyd. Serapiną, kuris pakartojo tyrimus, nieko nerado, pats pasiūlė atvykti į Kauno Klinikas pasikartoti echoskopą, pasts užregistravo, kada buvo neramu visada atsiliepdavo telefonu. Nors jaunas, bet Liuks gydytojas. Paprastai bet neprastai dirbantis.

 • Lamai mielas, profesionalus gydytojas, supranrantis problema, pas ji teko lankytis 3 kartus. Viena karta lankiausi esant labai blogiems tyrimams, buvo aiskus vaisiaus apsigimimas. Prieme ir viska atliko skubos tvarka be jokio atlygio. Sis gydytojas puikus psichologas, baisiausia dalyka sugeba pateikti be panikos , kaip fakta, neskuba gasdinti profesionaliai isaiskina rizikas ir galimas pasekmes. Stiprybes ir sveikatos Jums gydytojau.

 • Labai šiltas ir geras žmogus...Profesionalus savo srities specialistas..Esu labai laiminga galėdama lankytis pas tokį gydytoją.

 • Nuostabus, profesionalus, labai siltas ir mielas gydytojas!! Pamacius jo spindincias akis ir pabendravus negali patiketi, kad vis dar yra nuosirdziai atsidavusiu savo sriciai specialistu! Vertas MEDALIO savo srityje, nes tai tikras specialistas! Nuosirdus ACIU Jums, nes jokios vertes dovana neprilygs tam dekingumui, kuri jauti po vizito pas Jus!

 • Labai mielas siltas zmogus,sugeba paiskinti suprantamai paprastam zmogui sunkiai suprantamus medicininius terminus.

 • Tikras profesionalas. Gydytojas iš didžiosios raidės. Labai atidus, aiškiai ir suprantamai viską išaiškina, labai rūpestingas.

 • Puikus gydytojas. Nuoširdus, profesionalus, malonus ir labai atidus. Nedaug tokių gydytojų yra, o norėtųsi, kad būtų daugiau.. Gera, kad pas tokį papuoliau.

 • Nuostabus žmogus ir daktaras, su juo pabendravus siela atsigauna!

 • Pats geriausias gydytojas, kokį teko sutikti..

 • Labai nuostabus gydytojas - savo srities profesionalas. Dar tokio gydytojo nebuvau sutikusi. Tai tikras pavydzys koks gydytojas turėtų būti. Įsigilino į problemą, paskyrė visus galimus tyrimus, medicininius terminus paaiškino paprastai ir suprantamai. Tai labai nuoširdus gydytojas, su kuriuo lengva bendrauti. Sveikatos ir stiprybės Jums, gydytojau!

 • Gydytojas ! Puikus specialistas !

 • AČIŪ JUMS, GYDYTOJAU, KAD ESATE.

 • Pukus gydytojas. Tikrai turintiems problemų rekomenduoju tik šį gydytoją!

 • Šis žmogus laiko pirštą ant medicinos naujovių pulso. Jo žinios ir jautrus požiūris į mus, kaip žmones, leido pamatyti į mūsų dukrelės ligą visai kitu, netikėtu kampu. Gydytojas greitai nustatė diagnozę, mums buvo skirti vaistai ir pradėdas gydymas, nors tiek Vilniuje, tiek Kaune jo kolegos siuntinėjo mus vieni kitiems tik imituodami darbą. Ačiū Gydytojau, kad esate ir kad mums padėjote!

 • Nuostabus, kompetentingas gydytojas. Dėkinga jam už savo atžalas ir konsultacijas

 • Puikus specialistas ir labai malonus žmogus. Ačiū

 • Nuostabus Gydytojas. Profesionalus ir kaip žmogus labai malonus. Tiesiog SUPER

 • Puikus:)

 • Lankiausi 2012 m. gale pas šį gydytoją KMUK. Pamenu, kaip paprastai ir be streso gydytojas bendravo, nuramino, padrąsino, bet ne tuščiažodžiaudamas, skyrė visus reikalingus tyrimus, atsakė į visus klausimus. Kai pasiteiravau, ar turėčiau skiepytis tam tikru skiepu dėl padidintos rizikos, jis neprašomas surado man kelis mokslinius straipsnius, kurie man padėjo apsispręsti, paaiškino skiepo pasėkmes. Ir visa tai už paprastą “ačiū”. Reta tokių profesionalių ir nuoširdžių gydytojų.

 • Skiria pakankamai laiko, išsamiai renkasi informaciją, kompetentingas ir tikrai mylintis savo darbą žmogus. Rekomenduoju!

 • Be galo mielas, graziai paprastai mokantis bendrauti, kulturingas. Vien pabendravus ne tik fizines savybes- bet ir emocijos geros atsiranda visai dienai. Gali net Placebo efektas ivykti pasveikti- nuo tokiu pozityviu ir negasdinanciu konsultaciju. Pamenu is kai kuriu kitu gydytoju su asarom iseidavau- tai kitiems gydytojams vertetu kulturos pasimokyti ir bendravimo is Danieliaus.

 • Gydytojas labai profesionalus, išklausinėjantis iki detalių ir labai malonus. Viską, ką reikia žinoti apie gydymą, išsamiai surašė ir dar papildomai sudiktavo ką kur pasidaryti pas kitų sričių gydytojus. Tik to dėka nuėjau pas reikiamus specialistus. Pasijuto, kad žmogus tikrai dirba iš pašaukimo ir noro padėti. Jokios skubos ir atsiribojimo. Vien jo kalbėjimo maniera ir balsas man atrodo kaip vaistas! :) Gydytojau, kuo geriausios Jums sėkmės!

 • Nuostabus gydytojas! Tikras savo srities specialistas, profesionalas. Ačiū, kad esate! Labai malonus ir rūpestingas žmogus. Pačios geriausios rekomendacijos. Kad daugiau Lietuvoje būtų tokių gydytojų!

 • Labai profesionalus, tiksliai nustatantis ligą, atidus, rūpestingas Gydytojas! Rekomenduoju.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Danielius Serapinas?

Danielius Serapinas turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11134. Licencija galioja nuo 2008-07-01.

Kaip žmonės vertina Danieliaus Serapino darbą?

31 žmogus įvertino Danielius Serapiną. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.