Dalia Žaliūnienė

5 (7 įvertinimai)

Apie Dalią Žaliūnienę

Dalia Žaliūnienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Dalios Žaliūnienės licencijos numeris yra MPL-01249, licencija išduota 2004-08-26.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 5

  • Gydytoja, kuria gali pasitikėti. Nedaugžodžiauja, bet atsako į visus klausimus aiškiai ir suprantamai. Švelni, dėmesinga. Labai jai dėkinga už sėkmingai atliktą operaciją. Visas jos vadovaujamas akių ligų dienos chirurgijos skyrius - malonūs ir puikūs specialistai.

  • Labai profesionali,puikiai išmanantį savo darbą gydytoja.Malonu bendrauti

  • Labai kompetatinga, taktiska, turi jumoro jausma, isigilina i problema. Teko keisti abiejus lesiukus , tai viskas tvarkoje, bejja, kolektyvas operacines nuostabus, malonus, skyre demesi tikrai, nieko nemoketa, personalas taktiskas, malonus. Tikrai rekomenduoju, tik pas sia gyd. sunku patekti. Bet imanoma. Aciu gydytojai.

  • Didžiausią pagarbą ir dėkingumą skiriame prof. D. Žaliūnienei už atliktas akių operacijas. Ačiū Jums už profesionalumą ir nuoširdumą. Taip pat dėkojame visam personalui už suteiktą dėmesį ir šilumą.

  • Sofija Schreiberienė Eugenija Kulbokienė

  • Tai nuoširdi, puiki gydytoja, kuri sugrąžino regėjimą. Didžiausia pagarba Jai ir visiems akių ligų skyriaus darbuotojams. Tai didelės pagarbos verti žmonės, kurie nuoširdžiai atlieka savo darbą.

  • Nuostabi gydytoja.Ir prašau,negalvokit, kad šiais laikais gydo tik už pinigus ar per pažintis.Mano mama pas šią gydytoją pateko bendra tvarka registruodamasi.Kadangi darė abiejų akių lešiukų keitimo operacijas teko bendrauti ne vieną kartą. Gydytoja turi neišpasakytą kantrybę, taktą,visada išklauso ir pataria...Didžiausia jai pagarba...

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Dalia Žaliūnienė?

Dalia Žaliūnienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-01249. Licencija galioja nuo 2004-08-26.

Kaip žmonės vertina Dalios Žaliūnienės darbą?

7 žmonės įvertino Dalią Žaliūnienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.