Dalia Vytartienė

5 (25 įvertinimai)

Apie Dalią Vytartienę

Dalia Vytartienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Dalios Vytartienės licencijos numeris yra MPL-09794, licencija išduota 2007-07-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (25) 5

 • Silta, maloni, nuostabi gydytoja, aciu jums, gydytoja, uz viska :)

 • Labai profesionali, demesinga, "motiniska" daktare. Siltas zmogus. Neskuba farsiruoti vaistais. Puikiai diagnozuoja. Fantastiskas tandemas kartu su sesute Terese.

 • Negaliu patikėti,kad mūsų laikais dar esama tokių Gydytojų. Be galo maloni,tvarkinga,kompetetinga ir kas svarbiausia išklauso ,pataria,nepyksta.

 • Maloni, profesionali šeimos gydytoja

 • labai šilta gydytoja Ligų piko metu eilės nerealios...

 • Superinė gydytoja.Mes jau gyvename užmiesty ir važiuoti iki jos 30 km,bet nekeičiam poliklinikos tik dėl jos.Visada priima be talonėlio nes žino kad toli važiuoti, o niekada jokių pinigų nedavėm

 • Fantastiška gydytoja! Niekad nekeisčiau į jokią kitą!

 • Labai maloni daktare ,pradzioje buvo vaiku daktare -lankiausi,veliau tapo seimos daktare ,tad pas ja lankausi nuo pat gimimo :) ilgos 'eiles'

 • 10+

 • Su sia gydytoja bendraujame jau desimt metu. kazkada ji buvo vaiku gydytoja ir pas ja lankesi musu dukra, o kai ji tapo seimos gydytoja, lankomes dabar visa seima. Net issikrauste is Vilniaus ir gyvendami uz 60 km nuo poliklinikos, jos nekeiciam, nes labai vertinam gydytoja D.Vytartiene. malonu, kad rupinasi ne vien fizine pacientu sveikata, bet ir siltai priima ir bendrauja. Niekada neatsisako, kai kreipiames pagalbos. Linkime jai daug sveikatos.

 • Pakeitusi kelis gydytojus, likau prie Vytartienes. Jos ir sesutes Tereses komanda- nuostabi. Ir ne is tu, kur ziuri tik tuos pacientus, kurie uz apsilankyma susimoka. taciau del to ir zmoniu visada sausakimsa. Su temperatura (is anksto neuzsiregistravus) gali tekti palaukti iki 3 val.

 • Labai silta, miela ir rupestinga gydytoja! Visa laika padeda, kai prispaudzia ligos- priima pati arba nusiuncia pas specialistus. Vaikai labai myli ja ir niekad nekyla problemu einant pas ja, visuomet randa priejima prie mazuju:) slaugytoja Terese irgi superine!labai dziaugiuosi, kad jos rupinasi musu seimos sveikata:)

 • DIDELIS DEKUI

 • Labai džiaugiuosi, kad mano mama rūpinasi ir ją gydo puikus profesionalų duetas: gyd. Dalia Vytartienė ir jos dešinioji ranka-gailestingoji sesutė Teresėlė (tai ne gražūs žodžiai. Ši sesutė tikrai GAILESTINGOJI). Nuoširdus ačiū Jums už viską-gydymą, priežiūrą, pagalbą, gerą žodį...Dėkui Jums už kantrybę ir atsidavimą. Būkite sveikos ir laimingos, ir toliau būkite mylinčios ligonius ir jų mylimos...Dar kartą dėkui. Sveiksime ir laikysimės su Jūsų pagalba. Pagarbiai, Ilona Taluntienė, ligonės G.J. dukra:)

 • Nuostabi, nuoširdi gydytoja:)))

 • puikus šiltas,geras nuoširdus ir rūpestingas gydytojas.visad išklauso,pataria.niekada neatsako priimti,jeigu kažkas negerai pakonsultuos ir telefonu.nuostabi gydytoja,daugiau tokiu profesianalių daktarų būtų.

 • DAUGIAU TOKIU GYDITOJU,ACIU JUMS UZ TAI,KAD ESAT MUSU SEIMOS GYDITOJA.GYDITOJA NUO DIEVO.ACIU ACIU ACIU

 • NUOSTABI

 • Nuostabi gydytoja, savo srities profesionalas. Gydytoja iš pašaukimo.

 • Superine:)

 • Labai dėkoju už profesionalų gydymą, pagalbą, dėmesį, atjautą ir šiltą žodį gydant nepaprastai sunkų ligonį-mano mamą Genę Juodkienę. Būkite sveika. Pagarbiai, Genės Juodkienės dukra

 • Nuostabi gydytoja!! Tikrai rūpinasi pacientu, atsako į klausimus, pati užduoda, domisi, išsamiai apžiūri, skiria pakankamai laiko kiekvienam. Lankėsi visa šeima pas šią gydytoja ir likome visi patenkinti. Ji tokia šilta, tokia rūpestinga ir ne šiaip gydytoja, o turinti "parako" moteris :) tikrai ne iš kelmo spirta! Aš norėčiau visiems rekomenduoti, nes tokių gydytoju kaip ji tiesiog trūksta. Linkiu jai didžiulės sėkmės!

 • Pati geriausia gydytoja.

 • Ačiū Jums labai! :)

 • Labai profesionali daktare. Maloni ir žmogus nustabus

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Dalia Vytartienė?

Dalia Vytartienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09794. Licencija galioja nuo 2007-07-30.

Kaip žmonės vertina Dalios Vytartienės darbą?

25 žmonės įvertino Dalią Vytartienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.