Dalia Šliužienė

4.2 (5 įvertinimai)

Apie Dalią Šliužienę

Dalia Šliužienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Dalios Šliužienės licencijos numeris yra MPL-02869, licencija išduota 2004-10-21.

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 4.2

  • Ačiū už profesionaliai suteiktą skubią pagalbą.

  • Noriu pasigirt: pati fainiausia Šeškinės poliklilnikos daktarytė !!! Net ryškesnis dangus tapo, po to kai pas Ją apsilankiau. (...penkiasdešimtmetis vilnietis.)

  • Atidi gydytoja. Paprastai visko išsiklausinėja, išklauso nusiskundimus, patikrina akis, spaudimą, akių dugną ir pan. Lakoniškai paaiškina diagnozę. yra buvę, kadi priėmė ir tada, kai neturėjau talonėlio, bet teko ilgai palaukti. Seselė labai maloni ir paslaugi (aišku, nuo nuotaikos priklauso). Pas Šliužienę visada daug žmonių eina. Tenka palaukti. Gydytojos bendravimo įgūdžiai - ne stipriausia jos pusė. Manau, kad tam įtakos turi didelis darbo krūvis, su kuriuo susijęs nuovargis ir kt.

  • rūpestiga tik teigiamas

  • Neseniai teko lankytis pas šią gydytoją. Ir esu labai nusivylusi. Gydytoja galima sakyti su manimi išvis nebendravo. Tik komandavo ką daryti kaip kokiam robotui. Iš balso tono atrodė nepatenkinta, šalta. Viską ką reikia pažiūrėjo bet nieko man neaiškino. Turiu vieną problemą iš seniau vienoje akyje yra saauga tai ji net apie ją nieko neužsiminė nepaklausė ar žinau kad pas mane ji yra. Kazkada dėlto viena akių gydytoja po išsamios apžiūros buvo pasiuntusi į santariškes. Ir nors saauga išliko bet regėjimas atsistatė. O ponia šliužienė apie saaugą išvis nieko neužsiminė. Nors ją puikiai matė kadangi dėl jos akies vyzdis tampa nelygios formos kai įlašina plečiančių. Dabar bėdos su kita akimi bet žiūrėjo abi akis. Ir visiškai man nieko nepasakė. Nei ka matė akių dugną patkrinus nei kitais būdais akis apžiūrėjus. Visa jos pagalba išrašyti akiniai. O esmes kodel toje akyje del kurios buvau jaučiu diskomfortą taip ir nesužinojau. Toks jausmas lyg jos pacientė buvo seselė o ne aš. Jaučiausi ten kaip pašalinė. Man net nepasakė koks pas mane regėjimo minusas. Gerai kad girdėjau kaip seselei sakė nes būčiau nei to nežinojusi. Nenorėčiau daugiau patekti pas tokią gydytoją.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Dalia Šliužienė?

Dalia Šliužienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-02869. Licencija galioja nuo 2004-10-21.

Kaip žmonės vertina Dalios Šliužienės darbą?

5 žmonės įvertino Dalią Šliužienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.2/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.