Dalia Norbutienė

5 (15 įvertinimų)

Apie Dalią Norbutienę

Dalia Norbutienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Dalios Norbutienės licencijos numeris yra MPL-03623, licencija išduota 2004-11-22.

Atsiliepimai ir įvertinimai (15) 5

 • Puiki gydytoja. Kaip kažkas minėjo, galbūt ne visada būna geros nuotaikos, tačiau visada bendrauja profesionaliai. Kai kreipiausi dėl depresijos su tikrai nuoširdžiu rūpesčiu nusiuntė pas specialistą, vėliau apsilankius dėl kitų negalavimų visada paklausdavo kokia savijauta, kaip sekasi kovoti su depresija. Puiki, profesionali gydytoja.

 • Puiki gydytoja!

 • Dalia yra puiki savo darbą mylinti ir išmananti gydytoja. Nežiūrint kad darbo krūvis šiomis dienomis didokas ji gilinasi, ieško tiksliai nustato ir jei pacientas geranoriškai bendradarbiauja tai jis pasveiksta. Taip buvo ir man

 • Labai demesinga ir tiksliai diagnozuojanti gydytoja. Vertinu jos darba puikiai ir linkiu jai visapusiskos sekmes.

 • Profesionali,kultūringa gydytoja,išmananti,apsiskaičiusi,su puikiu jumoro jausmu.Kartais iš tikrųjų nepriima laiku,bet kiekvienas sąžiningai dirbantis negali tilpti į tas 10-15 gydytojui skirtų minučių(ypač kada apsilanko daugiau vyresnių pacientų).Rita.

 • Mano seimos gydytoja jau 10metu.Profesionali,gerai diagnozuojanti,turinti humoro jausma gydytoja.

 • Gydytoja profesionali, tačiau dar geriau atliktų savo darbą jei pradėtų siųsti daryti tyrimus. Tyrimų darytis nesiunčia net kai primygtinai sakai, kad reikia, susimokėsi ir per tai nuo plaučių uždegimo teko gydytis 3antibiotikais daugiau nei 2sav ir atsigulti į ligoninę, nes gydytoja sakė, jog nereikia tyrimo kai rezultatai ateis per 4-5d. Taip pat eilės yra rimtas šios įstaigos minusas.

 • Labai gerai išmananti savo darbą gydytoja. Galbūt kartais būna ne nuotaikoj, tačiau savo darbą atlieka tinkamai, skiria pakankamai laiko pacientui. Tai konkreti ir taktiška gydytoja.

 • Tiksliai diagnozuojanti ligas, negražbyliaujanti, labai konkreti gydytoja.

 • Kartais ne tik susiraukus,bet nežinau koks gali būti nuo tokių krūvių.Mano sesuo Kaune dirba šeimos gydytoja-tai pervargusi,persitempusi.O ta skubi pagalba-tai ne temperatūra 37,5,o 40.Mums patinka ši gydytoja,bendraujam jau 10 metų ir aš,ir mano tėvai net kitur gyvendami nekeičia gydytojos.

 • Man patinka su ja bendrauti.Gal ir buna susiraukusi,bet as nepastebejau-priesingai ji turi gera jumoro jausma.Tiek metu isdirbusi,matyt,jaucia,kada nuo nervu skundai,kada rimta liga.

 • Mūsų šeimos gydytoja, jau kokie 7 metai - superinė ! Taip ji visada rimta, bet tikrai ne be nuotaikos :) Ateini su ligom, tai ji pas reikiamus gydytojus išsiuntinės, kad apžiūrėtų smulkiau. Apie ją tik geriausios nuomonės esu.

 • Profesionali .Malonu ir lengva bemdraut.

 • Rupestinga,jautri,profesionali.

 • Labai profesionali, paslaugi ir puikiai diagnozuojanti gydytoja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Dalia Norbutienė?

Dalia Norbutienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03623. Licencija galioja nuo 2004-11-22.

Kaip žmonės vertina Dalios Norbutienės darbą?

15 žmonių įvertino Dalią Norbutienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.