Dalia Krivaitienė

4.6 (11 įvertinimų)

Apie Dalią Krivaitienę

Dalia Krivaitienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Dalios Krivaitienės licencijos numeris yra MPL-04521, licencija išduota 2004-12-09.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 4.6

 • Priima laiku, išaiškina, jeigu kas neaišku, kvalifikuotai, ramiai ir dalykiškai atsako į klausimus. Neperša, ko nereikia (buvo ir taip Liremoje Klaipėdoje (kita gydytoja)). Rekomenduoju

 • Puiki gydytoja. Dukrytei tvarkė latakėlį. Pirmas susitikimas buvo poliklinikoj - pagalvojau, kad nuostabi gydytoja. Atsako, paaiškina, nuramina. Tik geriausios rekomendacijos. Ačiū.

 • Lankomės 10 metų, mano mergaitė užaugusi šios gydytojos priežiūroje. Jei ne šios gydytojos profesionalumas, nežinau kokia būtų mano mergaitės akių situacija. Visada viskas būna atlikta maksimaliai profesionaliai, kiek tai įmanoma mūsų situacijoje, įdedant maksimaliai pastangų. Didelis dėkui ir sekmės Jums. Siūlau nekreipti dėmesio į "supermamyčių" komentarus.

 • Lankomės periodiškai - įvertinimas 10 balų kiekvieną kartą. Dukros rega gerėja, žvairumas išsitiesino. Visada priima, net jei nebūna talonėlio. Sekmės daktare.

 • Skaičiau pstararąjį komentarą ir labai likau nustebinta,kad ponia galvoja,jog ją apgavo ir parašė didesnę kainą sužinoję,kad negyvena Lietuvoje:) Lankiausi su vaiku pas šią gydytoją Centre. viską patikrino,paaiškino. prieš eidama pasidomėjau kainomis internete,ten aiškiai parašyta,kad konsultacija ir tyrimai atskirai kainuoja. Ir kainos nesiskiria ar tu Lietuvos pilietis,ar atvykęs,tik reikia pasinaudoti technologijomis ir įsivertinti ar gali apsilankyti tokioje įstaigoje, o nekaltinti kitų,jei nesugebi įsijungti interneto ir susirasti kainyno:)

 • Profesionali konsultacija

 • nėra

 • Labai padėjo. Ačiū

 • Dėmesinga, rūpestinga

 • Ypatingai rūpestinga, atsakinga ir kompetetinga gydytoja, nuolat besidominti mokslo naujovėmis pediatrijoje ir jas taikanti praktikoje.

 • Nerekomenduoju, nes mano nuomone labai nemandagi daktarė. Atėjau su problema - jau kurį laiką nešioju akinius nuo kurių svaigsta galva. Na, išėjau su lygiai tuo pačiu receptu. Paklausus patarimo dėl kontaktinių lęšių gavau atsakymą iš kur jai žinot, mat ji nenešioja. Gailiuosiu kad šitiek pinigų išleidau veltui.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Dalia Krivaitienė?

Dalia Krivaitienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-04521. Licencija galioja nuo 2004-12-09.

Kaip žmonės vertina Dalios Krivaitienės darbą?

11 žmonių įvertino Dalią Krivaitienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.