Dalia Kasperavičiūtė

4.3 (6 įvertinimai)

Apie Dalią Kasperavičiūtę

Dalia Kasperavičiūtė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Dalios Kasperavičiūtės licencijos numeris yra MPL-19410, licencija išduota 2014-07-08.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 4.3

  • Nuostabi,švelni,dėmesinga,išmananti savo darbą gydytoja.Atsakė į visus rūpimus klausimus.

  • Labai rekomenduoju šią Gydytoją, puikiai atliekanti savo darbą, išsamiai ir aiškiai viską paaiškina, verta daktarės vardo.

  • Labai maloni ir puiki daktarė. Ačiū.

  • Puiki gydytoja! Buvo verta vykti iš Vilniaus į Kauną. Atsako į visus rūpimus klausimus, nuramina kai to reikia Viskas puiku Ačiū, gydytoja

  • Nuostabi gydytoja išmananti puikiai savo darbą, gydytoja didziaja raide,nuoširdi atsakanti į visus klausimus išsamiai. Rekomenduoju tikrai kitiems.

  • Tiesiog nuoširdžiai nerekomenduoju lankytis pas šitą gydytoją,diagnozes nustatinėja neatlikus išsamių tyrimų,jeigu pats kažko nepaklausi tai nieko ir nesigilina į tavo problemą,visą laiką akys buvo įsmeigtos į kompiuterį,apie kažkokias gydymo rekomendacijas net nešneku...galiausiai po kelių vizitų,išrašo niekučių(papildų),kuriais prekiauja vietinė klinika,kurioje dirba daktarė(greičiausiai tai vidinė klinikos politika)ir pasiunčia į kitą gydymo įstaigą,taip nusimesdama naštą nuo savęs... išėjus iš kabineto,aplanko pojūtis,kad sutrugdei daktarės brangų “darbo” laiką...

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Dalia Kasperavičiūtė?

Dalia Kasperavičiūtė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-19410. Licencija galioja nuo 2014-07-08.

Kaip žmonės vertina Dalios Kasperavičiūtės darbą?

6 žmonės įvertino Dalią Kasperavičiūtę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.