Dalia Kalvaitienė

5 (21 įvertinimas)

Apie Dalią Kalvaitienę

Dalia Kalvaitienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Dalios Kalvaitienės licencijos numeris yra MPL-08717, licencija išduota 2006-10-02.

Dalios Kalvaitienės licencijos

Dalia Kalvaitienė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-08717
Spaudo Nr.: 14613
Įsakymo data: 2006-10-02
Vaikų ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-18246
Spaudo Nr.: 14613
Įsakymo data: 2013-02-26

Atsiliepimai ir įvertinimai (21) 5

 • Jau 16 metų lankausi su vaikais pas gyd. Kalvaitienę. Pas ją prisirašėme visa šeima. Tikrai labai gera ir rūpestinga gydytoja.

 • Labai maloni gydytoja moka bendrauti ir su suaugusiais ir su vaikais. Aiškiai atsako į klausimus. Rekomenduoju

 • Noriu padėkoti Daliai Kalvaitienei už itin rūpestingą mano vaikelio priežiūrą. Dėkui Dievui dar yra neatbukusių pagarbos vertų gydytojų. Ačiū Jums, kad esate.

 • patinka si gyditoja,vedu savo vaikeli,visada labai atidziai isklauso,pasiuncia daryt tyrimus,maloniai bendrauja,sesute is vis super! buvo atvejas senai vienam giminaiciui vaikui,kad paskyre per didele doze antibiotiku,ir vaikas turejo dideliu problemu, na aciu dievui viskas susitvarke. dar vienas atvejas,atrode keistokai buvo galimybe pasiust pas specialista, bet nesiunte o israse vaistu paabandyt ar pades,nors jie ir neigiami komentarai,bet man ji vistiek gera,patinka,profesionali,o klyst visi mes klystam,visada eisiu pas sita daktare!!

 • Jau daug metu visa seima esame sios nuostabios gydytojos akiratyje.Tai PFOFESIONALI,NUOSTABI,JAUTRI,TAKTISKA GYDYTOJA.ESAME DEKINGI LIKIMUI,KAD TURIME SIA DAKTARE-DALIA KALVAITIENE.NUOSTABI IR JOS SESELE LINA.DIDELIS ACIU- MERGAITES!

 • Nuostabus ne tik kaip gydytoja , bet ir kai[p zmogus, nuostabi, svelni, suprantanti.Labai aciu jums gydytoja.

 • pavirsutiniskaii ziuri i paciento negalavimus,ne visada suteikia pagalba ar pataria

 • Labai profesionali gydytoja.

 • Labai puiki gydytoja, lankausi pas ją daug metų, maloni, nuoširdi, atidi.Apie tai byloja ir didelis pacientų kiekis prisirašęs pas ją. Visokiaropos sėkmės jai.

 • Rupestinga,nuosirdi,labai atsidavusi darbui.

 • Tikrai stengiasi isigilinti ir rasti priezasti ... saltoka

 • Iš gerumo Jai, kaimiško medučio buvau davusi. Ji nuostabi Gydytoja.

 • Šauni gydytoja.

 • Lankausi pastoviai,visada lieku patenkinta

 • Gydytoja labai kompetentinga, rūpestinga, savo srities profesionalė. Pasitikiu ja 110 proc.

 • Geriausia gydytoja!!!

 • Puiki gydytoja! Mano nuomone, nėra geresnių, nei profesine prasme, nei žmogikąja.

 • Puiki gydytoja !

 • Nuostabi, kompetetinga gydytoja.Mes laimingi, kad visa mūsų šeima Jūsų priežiūroje. Dėkojame Jums.

 • Gydytoja yra be galo nuostabus, profesionalus, nuolat profesines žinias atnaujinantis medikas. Niekada nekiš antibiotikų, visada patars ir išbandys visus kelius iki antibiotikų. Labai taktiška, griežta, verta pagarbos. Be galo gera, net ir esant didžiausiai eilei, ji savo pacientus visada priims ir nesistengs “užsidėti” varnelės, kad pacientas priimtas - nuosekliai įsigilins į simptomus, atliks tyrimus ir paskirs gydymą. Didelis AČIŪ nuo visos mūsų šeimos! Vienintelis trūkumas - jos pacientų gausa, nes esant dideliam sergamumui, sudėtinga gauti taloną, o jeigu jo nėra, tenka laukti.

 • Puiki gydytoja. Nedaug tokių profesionalių ir korektiškų gydytojų esu sutikęs. Tikrai rekomenduoju.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Dalia Kalvaitienė?

Dalia Kalvaitienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08717. Licencija galioja nuo 2006-10-02.

Kaip žmonės vertina Dalios Kalvaitienės darbą?

21 žmogus įvertino Dalią Kalvaitienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.