Daiva Stanislovaitienė

5 (7 įvertinimai)

Apie Daivą Stanislovaitienę

Daiva Stanislovaitienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Daivos Stanislovaitienės licencijos numeris yra MPL-15266, licencija išduota 2009-06-29.

Daivos Stanislovaitienės licencijos

Daiva Stanislovaitienė turi šias licencijas:

Vaikų ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-04323
Spaudo Nr.: 10856
Įsakymo data: 2004-12-02
Gydytoja oftalmologė
Licencijos Nr.: MPL-15266
Spaudo Nr.: 25236
Įsakymo data: 2009-06-29

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 5

  • Nuostabi gydytoja, visada isklauso, atsako i visus rupimus klausimus,maloniai bendrauja, esant neaiskumams duoda siuntimus ir padaro reikiamus tyrimus

  • Nuostabi vaiku gydytoja! Visada atsako i visus klausimus, skiria veiksminga gydyma, visada israso siuntima esant reikalui.

  • Geresnės gydytojos nesu sutikusi. Gydomes jau 13 metų pas šią gydytoją niekada nekilo jokių problemų. Laiko skiria tiek kiek reikia, priima visada , net ir neužsirašius. Tikrai nuoširdi ir dėmėsinga. Viska atidžiai stebi, visus tirymus padaro. Išaiškina viska. Super. Ačiu

  • Nuostabi gydytoja! Labai dėmesinga,rūpestinga,visuomet duoda patarimų ir bet kada į ją gali kreiptis. Labai šiltai bendrauja su vaikučiais. Vaikai myli ją. Tik patys geriausi žodžiai! Tikra profesionalė. Visuomet padaro daugiau nei tikimės. Tiesiog viršija mūsų lūkesčius.

  • Puiki gydytoja. Demesinga, rupestinga, issamiai apziuri, skiria tyrimus. Siuncia pas specialistus. Nepuola skirti antibiotiku. Visada duoda patarimu, atsako i klausimus ir viska paaiskina. Ir su vaikais rysi atranda greitai (nors neleliakina :)). Labai gera pediatre!

  • Savo profesionalumu, dėmesingumu, rūpestingumu ir kantrybe ši nuostabi gydytoja gali nustelbti bet ką. Po nuodugnios apžiūros ir nustatytos diagnozės, išsamiai išaiškino apie ligos gydymą ir tolimesnius veiksmus. Atsakė į visus rūpimus klausimus. Puikiai ir be komplikacijų atliko operaciją. Gydytojos nuoširdus ir pasiaukojantis atsidavimas savo profesijai kokybiškai gydo ir džiugina mus visus. Daugiau tokių gydytojų. Ačiū Jums, kad esate. Ačiū už akių šviesą ir suteiktągyvenimo džiaugsmą Linkiu Jums stiprybės ir sveikatos. Antanas Karpas

  • Puiki gydytoja!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Daiva Stanislovaitienė?

Daiva Stanislovaitienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-15266. Licencija galioja nuo 2009-06-29.

Kaip žmonės vertina Daivos Stanislovaitienės darbą?

7 žmonės įvertino Daivą Stanislovaitienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.