Daiva Šidlauskaitė

1.8 (15 įvertinimų)

Apie Daivą Šidlauskaitę

Daiva Šidlauskaitė turi Bendrosios praktikos slaugytojo licenciją. Daivos Šidlauskaitės licencijos numeris yra SPL-42670, licencija išduota 2012-03-05.

Daivos Šidlauskaitės licencijos

Daiva Šidlauskaitė turi šias licencijas:

Gydytoja oftalmologė
Licencijos Nr.: MPL-00650
Spaudo Nr.: 11543
Įsakymo data: 2004-08-13
Bendrosios praktikos slaugytoja
Licencijos Nr.: SPL-42670
Spaudo Nr.: SL032109
Įsakymo data: 2012-03-05

Atsiliepimai ir įvertinimai (15) 1.8

 • Mes lankomės pas ją jau keli metai. Gyditoja gal ir grubi bet aš nesusireiksminu reikėtų suprasti ir ją ji viena dirba o pacientų daug... Mes patenkinti lankomės pas ją jokių nusiskundimų tikrai neturime

 • Lankėmės su 10mėnesių sūneliu, puikiai patikrino akis, greitai, vaikas net neverkė apžiūros metu. Neturiu priekaištų.

 • Bendrauja labai nepagarbiai tiek su vaikais tiek su suaugusiais, patekti i kabinetą uzsiregistruotu laiku neimanoma, tenka pralaukti po kelias valandas, del akiniu stiprumo parinkimo irgi idomi taktika, kad nors ir su naujai parinktais stiklais, regejimas nebutu puikus...

 • Po vizito pas šitą gydytoją, dukra nė iš tolo nenori girdėti apie akių patikrinimą. Labai gaila, kad šitokje gydytojai dirba valdiškoje įstaigoje, nes esam priversti tikrintis privačiai arba važiuoti į kitą miestą. ????

 • Visiškai nemoka bendrauti, aiškino kaip auginti vaiką, grasino kad jei vaikas vis dar turės mobilųjį telefoną tai bus atimtas pačios gydytojos, niekam nesiūlau eiti pas ja. Dukra po jos rėkavimu bijojo eiti net pas gydytojus.

 • Nerekomenduoju, gydytoja labai įžuliai ir grubiai elgiasi su vaikais, buvo labai nemaloni patirtis.

 • Ši gydytoja diskredituoja tiek savo profesijos vardą, tiek gydymo įstaigų, kuriose dirba. Didžiausia atsakomybė tenka įstaigų vadovams, kurie nepaisant itin neigiamų atsiliepimų, toleruoja nepagarbų bei nekvalifikuotą gydytojos elgesį. Apžiūros metu tiek prieš tėvus, tiek prieš vaikus taiko psichologinį spaudimą, moralizuoja, įžūliai bendrauja, taiko ne mokslu grįstu, o jos įpročiams tinkančius būdus (neadekvačiai stipriai spaudžia vaikui galvą, liepia nusimauti vaikui batą, kad tariamai jos nepriliestų ir pan.). Vaikai po profilaktinio patikrinimo verkė, patyrė išgąstį, nerimą bei baimę ateityje lankytis pas oftalmologą.

 • Deja nebuvau pasikaičius komentarų apie ją, ir nuėjome. Už konsultaciją sumokėjau 35 eur, pas Arbočius. Ta vadinama gydytoja, nemoka bendrauti, paaugliui pradėjo aiškinti ką jis turi veikti, sportuoti, ir tokiu įsakmiu tonu, pasimiršo kas tokia yra. Nustatė diagnozę, kurią turėsime eiti tikslinti, nes nesenai buvome tikrinę ir skiriasi, sakyčiau kad pablogėjo akys tai suprantama, bet viena pagerėjo. Gydytoja atžagari, susireikšminus, neturinti bendravimo įgūdžių. Niekam nerekomenduoju pas ją eiti.

 • Labai bloga gyditoja kuri negražiai bendravo su vaiku, pradėjo kelti balsa.

 • Po gydytojos apžiūros vaikas verkė visą dieną, sunkų buvo nuraminti. Apžiūros metų liepė kūdikį laikyti, kad galėtų apžiūrėti(daktarė taip stipriai suspaudė jo pilvą ir galvą, vaikui tokia isteriją buvo). Negalių apipasokoti situaciją, bet daugiau ne iesiu pas šią gydytoją.

 • Labai nemalonus bendravimas. Išgazdino vaiką. Išrašė per stiprius akinius.

 • Nieko verta asmenybė neverta daktarės vardo iš tokiu "daktarų" tik licenzijes atimti !!!!!!

 • Skambinome gydytojai dėl akytės uždegimo 4mėn kudikiui, paaiškinus, jog jau ne karta lankėmes pas gydytojus dėl uždegimo ir norime jog ji apžiūrėtų, gavome tokį atsakymą, jog ji nieko negali padėti ir numetė ragelį. Nemokėjimas bendrauti normaliai, išklausyti iki galo, šiurkšti ir tikrai nemaloni gydytoja. Niekam nerekomenduoju kreiptis pas šitą gydytoja.

 • Nerekomenduoju vesti savo vaiku pas ja! Grubi ir labai nemalonu tik gasdina vaikus!!!

 • Atvykome su kudikiu 2menesiu pralaukiame kada buvo priimami paaugliai 50minuciu, vaikas tapo irzlus alkanas. Pasakius kad atiduotu siuntima ir registruosimes privaciai sake kad greitai priims. Taciau tiek laiko pralaukus nebeturejau kada belaukti nes reikejo maitinti kudiki. Apgailetina, jokio supratingumo

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Daiva Šidlauskaitė?

Daiva Šidlauskaitė turi Bendrosios praktikos slaugytojo licenciją. Licencijos Nr. SPL-42670. Licencija galioja nuo 2012-03-05.

Kaip žmonės vertina Daivos Šidlauskaitės darbą?

15 žmonių įvertino Daivą Šidlauskaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 1.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Slaugos specialistai

Slaugos specialistai teikia ligų įveikimo, pagalbos, slaugos ir priežiūros paslaugas asmenims, kuriems reikia slaugos dėl senyvo amžiaus, traumų, ligų ar kitos fizinės ar psichinės negalios, ar potencialios rizikos sveikatai. Jie prisiima atsakomybę už pacientų slaugos planavimą, valdymą ir vertinimą, įskaitant kitų savarankiškai ar kartu su gydytojais ir kitais specialistais dirbančių sveikatos priežiūros sistemos darbuotojų priežiūrą praktiškai taikant profilaktikos, gydymo ir slaugos priemones. Atliekamos užduotys: (a) slaugos paslaugų vertinimas, slaugos planavimas ir teikimas pacientams pagal šiuolaikinės slaugos praktiką ir standartus; (b) pacientų priežiūros koordinavimas, konsultuojantis su kitais sveikatos specialistais ir sveikatos priežiūros grupių nariais; (c) pacientų biologinės, socialinės ir psichologinės pagalbos ir slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas bendradarbiaujant su kitais sveikatos specialistais; (d) individualios slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas, ligų įveikimas ir terapijos, įskaitant vaistų tinkamumą, ir reakcijos į gydymą ar priežiūrą stebėsena; (e) žaizdų priežiūra; (f ) pacientų jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas, naudojant įvairias gydymo ir slaugos priemones, įskaitant vaistus nuo skausmo; (g) švietimo sveikatos priežiūros programų, sveikatos saugojimo ir slaugos specialistų rengimo gydymo įstaigose ir bendruomenėje planavimas ir dalyvavimas jose; (h) pacientų ir šeimų konsultavimas ir informacijos apie ligas, gydymą, slaugą ir priežiūrą teikimas; (i) kitų slaugos, sveikatos ir asmeninės priežiūros sistemos darbuotojų darbo priežiūra ir koordinavimas; (j) slaugos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas. Pastabos Slaugytojus reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Slaugytojai, kurie rengia slaugytojus ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine slaugos praktika, priskirti 2221 pogrupiui „Slaugos specialistai“. Slaugos mokslo darbuotojai, atliekantys biomedicininius tyrimus, kuriems naudojami gyvieji organizmai, ir neužsiimantys klinikine slaugos praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.