Daiva Rimkuvienė

3.9 (14 įvertinimų)

Apie Daivą Rimkuvienę

Daiva Rimkuvienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Daivos Rimkuvienės licencijos numeris yra MPL-11737, licencija išduota 2008-10-24.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 3.9

 • Gydytoja tikrai ismananti savo darba, visada maloniai bendrauja ir duoda daug geru patarimu kaip kuo greiciau nugaleti liga. Pas ja lankausi jau kokius 5-6 metus ir tikrai neturiu nei vienos priezasties skustis jos darbu, super gydytoja, visiems tikrai remomenduoju.

 • Nevynioja i vata, sako kaip yra ir kas yra, iki siol visada greitai ir efektyviai nustatydavo liga, padedavo isirinkti man geriausia buda kaip gydytis. Uz pazymas moketi reikia pagal oficialu tarifa kaip ir kitose istaigose. Jei norite nesti dovanu, prasom, bet ji gydo ir be ju, ne kaip daugelis kitu gydytoju.

 • Šauni ir prfesionali gydytoja.

 • Džiaugiuosi, kad esu pasirinkusi savo šeimos gydytoją Daivą Rimkuvienę.Tai profesionali ir rūpestinga gydytoja, kuri puikiai išmano savo darbą. Sekmės Jums darbuose. Pagarbiai Neringa

 • Visada gavau reikiamos pagalbos, visada atsakydavo į man rupimus su sveikata susijusius klausimus. Esant reikalui tinkamai rekomenduodavo kur kreiptis dėl iškilusių problemų.

 • Pagarbiai, Evaldas

 • Vienas iš svarbiausių veiksnių dėl ko visada malonu lankytis šioje gydymo įstaigoje, pas šią gydytoją, malonus bendravimas, greita ir efektyvi pagalba. Labai džiaugiuosi, kad aš ir mano šeima turime šią gydytoją.

 • greitai ir profesonaliai daro sprendimus. Malonus bendravimas su pacientais.

 • Daiva Rimkuviene - tai aukstos kvalifikacijos daktare, dirbanti nepriekaistingai ir be galo rupestingai. Vizitas pas sia daktare visada nuteikia pozityviai. Malonu buti sios klinikos, o ypac sios daktares paciente. Aciu ir sekmes Jums, Daktare!

 • Pagarbiai, Vida Satkauskiene Labai gaila, kad sergantys pacientai del savo ligos kaltina ne save, o daktarus...

 • Nerekomenduočiau , keista kaip dar tokie žmonės dirba tokį darbą.Neleisdavo įsiterpti į jos rėkimą, man nebuvo suteikta teisė net pasitikslinti jos ir taip neaiškiai pateikiamos informacijos. Iš viešojoje erdvėje esančių komentarų apie gydytoją akivaizdu, kad toks jos elgesys nebuvo išimtinis ir vienkartinis atvejis, pastaroji nuolat ignoruoja pacientus, bendrauja rėkdama ant jų. Tai nėra suderinama ne tik su gydytojo etika, bet ir su bet kokio kito žmogaus etika. Tenka tik apgailestauti, kad tokie žmonės vis dar dirba gydymo sistemoje, nors natūraliai kyla klausimas ne tik dėl jų kompetencijos, etiškumo, bet ir dėl jų psichinės būklės.

 • Net didžiausiam priešui nelinkėčiau pas ją pakliūti, išėjau su ašarom. Atėjau pas ją nes pora dienų turėjau temperatūros ir galiausiai pradėjau viduriuoti, ji tiesiogine to žodžio prasme išdejo mane į šuns dienas tiesiog pasakė kad aš nesergu nes nesimato jokių požymių ir kad aš simuliante. Išėjau ir nežinau nei kas man yra nei kaip gydytis ir su ašarom akyse nes nesupratau kas įvyko.

 • Apgailėtina

 • Tikiuosi daugiau neteks lankytis pas šią gydytoją.. Net negirdi ką sakai tik šaukia..neleidžia iki galo pasakyt kas kaip.. Pasijaučiau kaip prisidirbęs vaikas, kad pas ją atėjau.. Mano nuomone gydytoja neturėtų taip elgtis.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Daiva Rimkuvienė?

Daiva Rimkuvienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11737. Licencija galioja nuo 2008-10-24.

Kaip žmonės vertina Daivos Rimkuvienės darbą?

14 žmonių įvertino Daivą Rimkuvienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.