Daiva Gumuliauskienė

4.8 (16 įvertinimų)

Apie Daivą Gumuliauskienę

Daiva Gumuliauskienė turi Vaikų ligų gydytojo licenciją. Daivos Gumuliauskienės licencijos numeris yra MPL-18248, licencija išduota 2013-03-05.

Daivos Gumuliauskienės licencijos

Daiva Gumuliauskienė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-10845
Spaudo Nr.: 11370
Įsakymo data: 2008-06-09
Vaikų ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-18248
Spaudo Nr.: 11370
Įsakymo data: 2013-03-05

Atsiliepimai ir įvertinimai (16) 4.8

 • Puiki musu visos seimos gydytoja, priziuri abu vaikus nuo pirmu dienu, stebejo ir viena nestuma. Labai issamiai viska paaiskina ir iki galo iesko ir sprendzia ligas. Nuostabi gydytoja su puikia slaugyciu komanda!

 • Puiki gydytoja, labai dėmesinga , sudomina vaikus.

 • Šiai gydytojai patikėjau savo 9mėn. ankstukiu dvynukiu priežiūra,vėliau persirašiau ir pati. Esu labai dėkinga už kompetencija,tiksluma skiriant tyrimus ar siunčiant konsultacijoms pas specialistus,organizuotuma tiek kolektyviniame darbe tiek savo laiko planavime,seselė visada paskambina po pakarščiavimu ar skiepu pasiteirauti kokia mūsu būklė. Pati gydytoja visada pateikia naujausia informacija apie pvz.:reabilitacija ankstukams ar požiūrį į skiepus.PASITIKIU IR REKOMENDUOJU!

 • Puiki, dėmesinga gydytoja, ačiū !

 • Atsakinga, rupestinga, pareiginga, demesinga, kompetetinga...... ir sekmes Jums tolimesniame darbe NERA

 • Labai gera musu seimos gydytoja!

 • Puiki gydytoja. Atsakinga, gerai paaiškinanti viską.

 • Labai maloni ir rūpestinga gydytoja. Dėmesingai išklauso paaiškina ir pataria. Visuomet informuoja apie vykdomas prevencines priemones ir esant bėdai visada priims ir neužsiregistravus iš anksto. Labai Jai Ačiū.

 • Maloni, rupestinga gydytoja. Neatsisako priimti jei ir be isankstines registracijos atvyksti.

 • na nuostabi daktare tokio atsidavusio darbui zmogaus labai retai kur sutiksi,visada su nuotaika .labai dziaugemes po sitiek nesekmiu atrade sita gydytoja

 • Nuostabi gydytoja. Bendraujanti, profesionali, atidi, rupestinga, maloni :)

 • Puiki, nuoširdi gydytoja. pakonsultavo dėl planuojamo šeimos pagausėjimo, padarė visu galimus tyrimus. Svarbiausia, kad ji atsakingai išklausinėjo dėl ligų, davė siuntimus tolesnėm konsultacijom, kad nebekiltų neaiškimų dėl sveikatos. Nuoširdus bendravimas, paprastumas, atsakingumas šios gydytojos pliusai. Nuostabi sesutė priėmime dirba, kuri visada puikios nuotaikos, viską paiškina ir pataria.

 • Labai maloni, rūpestinga, profesionali gydytoja

 • Puiki ir pati rūpestingiausia pediatre mieste. Niekas pro jos akis ir ausis nepraslysta.. viska patikrina ... Sėkmės jai ir toliau.

 • maloni ir rūpestinga

 • Nerekomenduojama ir tiek

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Daiva Gumuliauskienė?

Daiva Gumuliauskienė turi Vaikų ligų gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-18248. Licencija galioja nuo 2013-03-05.

Kaip žmonės vertina Daivos Gumuliauskienės darbą?

16 žmonių įvertino Daivą Gumuliauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.